Finalizată
CPV 09200000-1
Ulei M6z-12G1
Valoarea lotului
25 333,33
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
23.01.2025 10:31→ 28.01.2025 11:00
Depunere
28.01.2025 11:00→ 03.02.2025 10:00
Evaluare
04.02.2025 14:47
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Obiectul achiziției
1
1
Ulei M6z-12G1
09200000-1
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Cantitate: 800 Litru; decimetru cub
Documentele achiziției
4
PDF
Anunt de participare lubrifianti.signed.pdf
Documentația de atribuire · 23.01.2025 10:31
DOCX
Documentatia standard lubrifianti.docx
Documentația de atribuire · 23.01.2025 10:31
PDF
Documentatia standard lubrifianti.signed.pdf
Documentația de atribuire · 23.01.2025 10:31
DUAE
Documentația de atribuire · 23.01.2025 10:31
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
10.02.2025 → 31.12.2025
324 z.
Locul executării
mun.Chişinău
şos.Hînceşti 84
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 09200000 · în 12 luni: 638 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
356,00208 333,33 MDL
acest lot: 25 333,33 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 97
Istoricul autorității
Calcul Tenderi AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII · pe toată perioada1094
achiziții
853
cu câștigător
66
nedesfășurate
114
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
Delmix Prim SRL
(148)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 0920 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Cărbune Zona Nord
2 116 000,00
ofertare până 28.09 09:00
Cărbune Zona Sud
2 975 875,00
ofertare până 28.09 09:00
Lubrifianti
S.R.L. CATOL LUX
773,32
finalizat · atribuit
Cărbune AM
Lesobaza
296 250,00
finalizat · atribuit
Servicii de transport
S.R.L. PETROM-MOLDOVA
29 166,00
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.