Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1788333040741
Monitoare pentru sistemul de afișare a informațiilor despre zboruri (FIDS), inclusiv suporturi de montaj. (Lot repetat)
Clarificarea condițiilor
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
1 995 000,00 MDL
Până la termen
18z 18h
24.09.2026 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Este potrivită această achiziție pentru compania mea?
Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.
Creați profilul companieiPrezentarea procedurii
Monitoare pentru sistemul de afișare a informațiilor despre zboruri (FIDS), inclusiv suporturi de montaj.
Parametrii achiziției
- CPV
- 30 › 30200000-1 · Echipament şi accesorii pentru computer
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 1 995 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Aeroportul International Chisinau · 1 995 000,00 MDL · 2026-09-02 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
03.09.2026 · 12:32 UTC
Clarificarea condițiilor
02.09.2026 → 14.09.2026 07:00 UTC
Se primesc oferte
14.09.2026 → 24.09.2026 07:00 UTC
Executarea contractului
08.10.2026 → 31.12.2026 08:20 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Monitoare pentru sistemul de afișare a informațiilor despre zboruri (FIDS), inclusiv suporturi de montaj. | 30200000-1 Echipament şi accesorii pentru computer | 70 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monitoare pentru sistemul de afișare a informațiilor despre zboruri (FIDS), inclusiv suporturi de montaj. (Lot repetat) Monitoare pentru sistemul de afișare a informațiilor despre zboruri (FIDS), inclusiv suporturi de montaj. | 1 995 000,00 MDL | mun.Chişinău bd. Dacia, 80/3 | 08.10.2026 → 31.12.2026 | Rezultat nestabilit |
Documente 8
- anunț de participare.pdf
Documente cu același titlu: 2
- 02.09.2026 · cel mai recent după dată · procesat · Original ↗
- 02.09.2026 · procesat · Original ↗
- caiet de sarcini.pdf
Documente cu același titlu: 2
- 02.09.2026 · cel mai recent după dată · procesat · Original ↗
- 02.09.2026 · procesat · Original ↗
Modificări oficiale 1
03.09.2026 12:32 UTC
General change of Contract Notice