Se primesc oferte
CPV 34100000-8
Automobile
Valoarea lotului
730 000,00
MDL
Până la închidere
11z 16h
15.09.2026 16:30
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
11.08 16:39→ 21.08 16:30
Depunere
21.08 16:30→ 15.09 16:30
În desfășurare
Evaluare
după închiderea depunerii
Examinate
nepublicat
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Se primesc oferte — până la 15.09.2026 16:30
au rămas 11 zile
Obiectul achiziției
1
1
Autovehicule
34100000-8
Autovehicule
Cantitate: 2 Unitate
Documentele achiziției
2anunț de participare
Anunț de participare · 11.08.2026 16:39
caiet de sarcini
Specificații tehnice · 11.08.2026 16:39
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
16.09.2026 → 25.09.2026
9 z.
Locul executării
mun.Orhei
or. Orhei, str. Vasile Lupu 166
or. Orhei, str. Vasile Lupu 166
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 34100000 · în 12 luni: 363 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
1 539,483 240 000,00 MDL
acest lot: 730 000,00 MDL
·în regiunea Orhei: 12
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Întreprinderea de Stat Întreprinderea pentru Silvicultură Orhei · pe toată perioada28
achiziții
15
cu câștigător
2
nedesfășurate
11
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
Ozonteh Impex
(5)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3410 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Achiziționarea autoturisme
720 000,00
ofertare până 14.09 08:30
Microbuze
2 335 000,00
ofertare până 15.09 16:00
autoturizm de teren
540 000,00
ofertare până 25.09 15:00
Achiziționarea autoturismelor
5 200 000,00
ofertare până 05.10 11:00
Automobil camion basculant
2 008 940,00
ofertare până 05.10 14:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.