RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 17
Finalizată CPV 33696500-0

Manganese sulfate (CAS 10034-96-5)

AGENTIA MEDICAMENTULUI SI DISPOZITIVELOR MEDICALE mun.Chişinău Publicat 02.09.2026 15:41
Valoarea lotului
1 200,00
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
10.08 11:1420.08 14:00
Depunere
20.08 14:0001.09 14:00
Evaluare
01.09 14:00
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică

Obiectul achiziției

1
1
Manganese sulfate (CAS 10034-96-5)
33696500-0 Reactivi de laborator
Cantitate: 250 Gram

Documentele achiziției

7
PDF
202608101111_Anunt de participare Reactivi consumabile 06.08.signed.pdf
Documentația de atribuire · 10.08.2026 11:14
DOCX
202608101111_Contract model .docx
Documentația de atribuire · 10.08.2026 11:14
DOC
202608101111_declaratie beneficiari efectivi.doc
Documentația de atribuire · 10.08.2026 11:14
DOCX
202608101111_Documentatia Standard.docx
Documentația de atribuire · 10.08.2026 11:14
DOC
202608101111_duae_ro_0.doc
Documentația de atribuire · 10.08.2026 11:14
DOCX
202608101113_Anexa 1 Specificatii Reactivi consumabile .docx
Documentația de atribuire · 10.08.2026 11:14
PDF
202608101113_Anexa 1 Specificatii Reactivi consumabile.pdf
Documentația de atribuire · 10.08.2026 11:14
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
19.10.2026 00:00 → 30.12.2026 23:00
73 z.
Locul executării
mun.Chişinău
Vl. Korolenko nr.2 bl.1
Livrarea

Context de piață

Calcul Tenderi
după clasa 3369 · în 12 luni: 455 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
448,88321 552,00 MDL
acest lot: 1 200,00 MDL ·în regiunea mun. Chișinău: 126
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi AGENTIA MEDICAMENTULUI SI DISPOZITIVELOR MEDICALE · pe toată perioada
335
achiziții
315
cu câștigător
8
nedesfășurate
8
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: BIOTECHLAB (174)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 3369 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
LOTUL - I – SISTEM ÎNCHIS - Reactivi pentru analizator biochimic automat BS-620M (Mindray, China);
824 351,00
ofertare până 10.09 10:30
LOTUL II - SET REAGENTI PROTEINĂ ȘI CONTROL PENTRU PROTEINĂ
30 702,00
ofertare până 10.09 10:30
Lotul 1. Reactivi si consumabile pentru analizatorul automat de imunologie ”Advia Centaur CP”
105 800,00
ofertare până 17.09 10:00
Lotul 2. Reactivi si consumabile pentru analizatorul automat de coagulare ”Sismex CA 660”
38 000,00
ofertare până 17.09 10:00
Lotul 3. Reagenți și consumabile pentru analizatorul immunologic ”QFT 9000”
10 985,00
ofertare până 17.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
Finalizată
La favorite