RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 2
Finalizată CPV 71354300-7

raionul Rezina

Agenția Geodezie Cartografie și Cadastru mun.Chişinău Publicat 22.07.2026 15:07
Valoarea lotului
2 089 500,00
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
22.07 15:0701.08 11:00
Depunere
01.08 11:0028.08 11:00
Evaluare
28.08 11:00
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică

Obiectul achiziției

3
1
Stabilirea hotarelor UAT
71354300-7 Servicii de cadastru
Cantitate: 7 Unitate
2
Corectarea erorilor cadastrale
71354300-7 Servicii de cadastru
Cantitate: 3 500 Unitate
3
Delimitarea proprietății publice
71354300-7 Servicii de cadastru
Cantitate: 2 450 Unitate

Documentele achiziției

5
PDF
anunt de participare agcc_2.signed.pdf
Documentația de atribuire · 22.07.2026 15:07
PDF
cs_masiva 2026-2028.signed.pdf
Documentația de atribuire · 22.07.2026 15:07
DOCX
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021_25.docx
Documentația de atribuire · 22.07.2026 15:07
DOC
duae_ro_0.doc
Documentația de atribuire · 22.07.2026 15:07
XLSX
specificatii de pret 2 publicare.xlsx
Documentația de atribuire · 22.07.2026 15:07
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
01.09.2026 15:04 → 30.12.2028 15:04
851 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str.Serghei Lazo, 48
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după clasa 7135 · în 12 luni: 227 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
240,0085 000,00 MDL
acest lot: 2 089 500,00 MDL · mai scump decât 90 % din achiziții ·în regiunea mun. Chișinău: 58
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi Agenția Geodezie Cartografie și Cadastru · pe toată perioada
3
achiziții
2
cu câștigător
0
nedesfășurate
0
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: REAL TECH SOLUTIONS (1)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 7135 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Servicii de cadastru
INSTITUȚIA PUBLICA CADASTRUL BUNURILOR IMOBILE
390,00
finalizat · atribuit
Notări în registrul bunurilor imobile
INSTITUȚIA PUBLICA CADASTRUL BUNURILOR IMOBILE
800,00
finalizat · atribuit
Eliberarea extrasului din registrul bunurilor imobile, pe suport de hârtie
INSTITUȚIA PUBLICA CADASTRUL BUNURILOR IMOBILE
260,00
finalizat · atribuit
Servicii de formare a bunului imobil la nivel de teren și deplasare la locul prestării serviciului - Factura Fiscală Nr.EBI000698669
IP CBI, SEC.RISCANI Alexandr Pușkin nr.47
3 660,00
finalizat · atribuit
Servicii de deservire a Centralei electrice din surse regenerabile pentru consum propriu (centrala electrica fotovoltaica) din or. Rezina
S.R.L. "ADVANT ENERGY GROUP"
8 333,33
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
Finalizată
La favorite