Finalizată
CPV 33700000-7
Șampon
Valoarea lotului
4 200,00
MDL
Atribuit
2 748,00
Altchim-Pro SRL · 02.07.2026 16:56
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
12.05 14:47→ 15.05 14:30
Depunere
15.05 14:30→ 20.05 14:30
Evaluare
21.05 15:14
Examinate
02.07 16:56
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
Altchim-Pro SRL · 2 748,00 MDL · 02.07.2026 16:56
Obiectul achiziției
1
1
Șampon
33700000-7
Produse de îngrijire personală
Cantitate: 300 Bucata
Documentele achiziției
4
PDF
anunt de participare - produse de îngrijire personala cu cota tva zero.pdf
Documentația de atribuire · 12.05.2026 14:47
DOCX
anunt de participare simplificat.docx
Documentația de atribuire · 12.05.2026 14:47
DOCX
declarația de eligibilitate.docx
Documentația de atribuire · 12.05.2026 14:47
PDF
scrisoare privind implimentarea proiectului cu cota tva zero.pdf
Documentația de atribuire · 12.05.2026 14:47
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
22.05.2026 14:37 → 30.12.2026 14:37
222 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str.Nicolae Titulescu 35
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 33700000 · în 12 luni: 535 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
376,33100 000,00 MDL
acest lot: 4 200,00 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 209
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Administrația Națională a Penitenciarelor · pe toată perioada600
achiziții
407
cu câștigător
55
nedesfășurate
60
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
SRL DENIADI
(107)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3370 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Rezerv sapun-spuma
SOCIETATEA PE ACTIUNI SUPRATEN
281,67
finalizat · atribuit
Materiale de uz gospodaresc si rechizite de birou
S.R.L. "PURE STORE"
8 196,67
finalizat · atribuit
Produse de igienă
S.R.L. "IGIENA MARKET"
2 800,00
finalizat · atribuit
Materiale de uz gospodaresc
S.R.L. "TEHNICA"
1 720,01
finalizat · atribuit
materiale de igiena
I.M. "KARCHER" SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATA
2 570,83
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.