Lotul nu a avut loc
CPV 50400000-9
Lot 5 Autoclav cu aburi tip 5075 MLV Tuttnauer Israel, nr 1103926. inv.31450226.(CSP Chisinau)
Valoarea lotului
18 000,00
MDL
Închisă
Lotul nu a avut loc
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
24.03 14:11→ 30.03 09:00
Depunere
30.03 09:00→ 06.04 13:00
Evaluare
07.04 11:10
întreruptă
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Lotul nu a avut loc
Obiectul achiziției
1
1
5.1 Autoclav cu aburi tip 5075 MLV Tuttnauer Israel, nr 1103926. inv.31450226.
50400000-9
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Cantitate: 1 Bucata
Documentele achiziției
3
PDF
anunț de participare.semnat.pdf
Documentația de atribuire · 24.03.2026 14:11
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
14.04.2026 → 30.12.2026
260 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str. Asachi Gh., 67A
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 50400000 · în 12 luni: 1152 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
247,0094 080,00 MDL
acest lot: 18 000,00 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 621
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Agenția Națională pentru Sănătate Publică · pe toată perioada691
achiziții
392
cu câștigător
49
nedesfășurate
82
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
GBG-MLD SRL
(714)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 5040 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Servicii de verificare metrologică a utilajelor geodezice
378 550,00
ofertare până 10.09 11:00
Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului de stingere a incendiilor
DETAȘAMENTUL SALVATORI ȘI POMPIERI CENTRU AL DIRECȚIEI SITUAȚII EXCEPTIONALE MUN.CHIȘINAU
556,48
finalizat · atribuit
Verificare metrologică contoare de gaz cu pereți deformabili G10
S.R.L. TEHLAB SERVICE
260,00
finalizat · atribuit
Servicii de intervenție tehnică a inginerului, p-u utilaj medical
S.R.L. "INTERMED-SERVICE"
3 333,33
finalizat · atribuit
CTAS Rezina, servicii de reîncărcare stingătoare de incendiu
S.R.L. "STINCOM SERVICE"
320,00
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.