Finalizată
CPV 33690000-3
Lotul -15. Pulvere Glucose 75,0
Valoarea lotului
16 235,00
MDL
Atribuit
18 037,00
Farmacia-Natali · 17.02.2026 11:15
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
02.01 15:20→ 06.01 10:00
Depunere
06.01 10:00→ 13.01 11:00
Evaluare
14.01 14:29
Examinate
17.02 11:15
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
Farmacia-Natali · 18 037,00 MDL · 17.02.2026 11:15
Obiectul achiziției
1
1
Pulvere Glucose 75,0
33690000-3
Diverse medicamente
Cantitate: 650 Bucata
Documentele achiziției
6
PDF
Anunț de participare - medicamente extemporale pentru a. 2026.signed.pdf
Anunț de participare · 02.01.2026 15:20
PDF
Anexele nr. 21-22 - medicamente extemporale pentru a. 2026.signed.pdf
Specificații tehnice · 02.01.2026 15:20
DOCX
Anexele nr. 21-22 - medicamente extemporale pentru a. 2026.docx
Specificații tehnice · 02.01.2026 15:20
PDF
Contract model - medicamente extemporale pentru a. 2026.signed.pdf
Documentația de atribuire · 02.01.2026 15:20
PDF
Declarație de eligibilitate - medicamente extemporale pentru a. 2026.signed.pdf
Documentația de atribuire · 02.01.2026 15:20
DOCX
Declarație de eligibilitate - medicamente extemporale pentru a. 2026.docx
Documentația de atribuire · 02.01.2026 15:20
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
19.01.2026 → 31.12.2026
346 z.
Locul executării
mun.Bălţi
str. Decebal 101"V"
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 33690000 · în 12 luni: 456 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
448,88316 300,00 MDL
acest lot: 16 235,00 MDL
·în regiunea mun. Bălți: 13
Istoricul autorității
Calcul Tenderi I.M.S.P. CENTRUL MEDICILOR DE FAMILIE MUNICIPAL BALTI · pe toată perioada156
achiziții
91
cu câștigător
24
nedesfășurate
19
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
Ecochimie
(87)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3369 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Citric acid monohydrate
1 300,00
ofertare până 01.09 14:00
Formamide
8 800,00
ofertare până 01.09 14:00
Ammonium formate
2 200,00
ofertare până 01.09 14:00
PIC a low UV reagent
8 500,00
ofertare până 01.09 14:00
Ammonium thiocyanate
2 500,00
ofertare până 01.09 14:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.