Finalizată
CPV 33690000-3
Lotul -13. Sol. Furacilini 1:5000 500,0
Valoarea lotului
774,00
MDL
Atribuit
774,00
Farmacia Mondus SRL · 17.02.2026 11:14
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
02.01 15:20→ 06.01 10:00
Depunere
06.01 10:00→ 13.01 11:00
Evaluare
14.01 14:29
Examinate
17.02 11:14
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
Farmacia Mondus SRL · 774,00 MDL · 17.02.2026 11:14
Obiectul achiziției
1
1
Sol. Furacilini 1:5000 500,0
33690000-3
Diverse medicamente
Cantitate: 40 Bucata
Documentele achiziției
6
PDF
Anunț de participare - medicamente extemporale pentru a. 2026.signed.pdf
Anunț de participare · 02.01.2026 15:20
PDF
Anexele nr. 21-22 - medicamente extemporale pentru a. 2026.signed.pdf
Specificații tehnice · 02.01.2026 15:20
DOCX
Anexele nr. 21-22 - medicamente extemporale pentru a. 2026.docx
Specificații tehnice · 02.01.2026 15:20
PDF
Contract model - medicamente extemporale pentru a. 2026.signed.pdf
Documentația de atribuire · 02.01.2026 15:20
PDF
Declarație de eligibilitate - medicamente extemporale pentru a. 2026.signed.pdf
Documentația de atribuire · 02.01.2026 15:20
DOCX
Declarație de eligibilitate - medicamente extemporale pentru a. 2026.docx
Documentația de atribuire · 02.01.2026 15:20
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
19.01.2026 → 31.12.2026
346 z.
Locul executării
mun.Bălţi
str. Decebal 101"V"
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 33690000 · în 12 luni: 456 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
448,88321 552,00 MDL
acest lot: 774,00 MDL
·în regiunea mun. Bălți: 13
Istoricul autorității
Calcul Tenderi I.M.S.P. CENTRUL MEDICILOR DE FAMILIE MUNICIPAL BALTI · pe toată perioada156
achiziții
91
cu câștigător
24
nedesfășurate
19
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
Ecochimie
(87)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3369 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
LOTUL - I – SISTEM ÎNCHIS - Reactivi pentru analizator biochimic automat BS-620M (Mindray, China);
824 351,00
ofertare până 10.09 10:30
LOTUL II - SET REAGENTI PROTEINĂ ȘI CONTROL PENTRU PROTEINĂ
30 702,00
ofertare până 10.09 10:30
Lotul 1. Reactivi si consumabile pentru analizatorul automat de imunologie ”Advia Centaur CP”
105 800,00
ofertare până 17.09 10:00
Lotul 2. Reactivi si consumabile pentru analizatorul automat de coagulare ”Sismex CA 660”
38 000,00
ofertare până 17.09 10:00
Lotul 3. Reagenți și consumabile pentru analizatorul immunologic ”QFT 9000”
10 985,00
ofertare până 17.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.