Finalizată
CPV 15800000-6
Lot nr. III Lactate
Valoarea lotului
82 000,00
MDL
Atribuit
47 738,20
SA Fabrica de unt din Floresti · 18.08.2025 12:15
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
28.07.2025 15:19→ 01.08.2025 15:42
Depunere
01.08.2025 15:42→ 05.08.2025 17:44
Evaluare
06.08.2025 15:28
Examinate
18.08.2025 12:15
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
SA Fabrica de unt din Floresti · 47 738,20 MDL · 18.08.2025 12:15
Obiectul achiziției
4
1
Brănză
15800000-6
Diverse produse alimentare
Cantitate: 140 Kilogram
2
Cașcaval
15800000-6
Diverse produse alimentare
Cantitate: 200 Kilogram
3
Chefir
15800000-6
Diverse produse alimentare
Cantitate: 280 Bucata
4
Unt
15800000-6
Diverse produse alimentare
Cantitate: 700 Bucata
Documentele achiziției
3
PDF
202507281444_Anunț de participare COP 2025 etapa I LT Emil Nicula.signed.pdf
Anunț de participare · 28.07.2025 15:19
DOC
202507281444_DUAE alimentația copiilor 2025 etapa I.doc
Documentația de atribuire · 28.07.2025 15:19
DOCX
202507281445_documentația standart 2025 LT Emil Nicula Mereni etapa 1.docx
Documentația de atribuire · 28.07.2025 15:19
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
01.09.2025 00:00 → 30.12.2025 23:00
121 z.
Locul executării
s.Mereni (r-l Anenii Noi)
s. Mereni raionul Anenii Noi
Livrarea
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 15800000 · în 12 luni: 8643 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
299,05299 247,57 MDL
acest lot: 82 000,00 MDL
·în regiunea Anenii Noi: 251
Istoricul autorității
Calcul Tenderi I.I. Liceul Teoretic EMIL NICULA MERENI, ANENII NOI · pe toată perioada8
achiziții
8
cu câștigător
0
nedesfășurate
0
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
S.R.L. ARENA FRUCT
(3)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 1580 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Procurarea produselor alimentare pentru perioada septembrie-decembrie 2026 pentru gradinita de copii ,,Ghiocel,, și Centrul de zi pentru copii
290 000,00
ofertare până 07.09 08:13
Diverse produse alimentare
109 119,79
ofertare până 07.09 09:00
Produse lactate
56 159,17
ofertare până 07.09 09:00
Fructe si legume
28 095,37
ofertare până 07.09 09:00
Produse de panificatie
6 643,98
ofertare până 07.09 09:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.