Finalizată
CPV 45200000-9
Lucrari de reparatie a unei portiuni de drum de pe str. S. Lazo, or. Cornesti
Valoarea lotului
168 623,58
MDL
Atribuit
130 200,00
SA Drumuri Straseni · 11.08.2025 17:02
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
16.07.2025 17:19→ 22.07.2025 16:51
Depunere
22.07.2025 16:51→ 01.08.2025 09:00
Evaluare
04.08.2025 15:10
Examinate
11.08.2025 17:02
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit
SA Drumuri Straseni · 130 200,00 MDL · 11.08.2025 17:02
Obiectul achiziției
1
1
Lucrari de reparatie a unei portiuni de drum de pe str. S. Lazo, or. Cornesti
45200000-9
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Cantitate: 759 Metru patrat
Documentele achiziției
7
PDF
202507161657_+Anunt de participare (1).signed.pdf
Documentația de atribuire · 16.07.2025 17:19
PDF
202507161658_Cornesti Fintinilor caiet.signed.pdf
Documentația de atribuire · 16.07.2025 17:19
PDF
202507161658_Cornesti Pan Halipa caiet.signed.pdf
Documentația de atribuire · 16.07.2025 17:19
PDF
202507161658_Cornesti S.Lazo caiet.signed.pdf
Documentația de atribuire · 16.07.2025 17:19
PDF
202507161658_Cornești Nucarilor caiet.signed.pdf
Documentația de atribuire · 16.07.2025 17:19
DOCX
202507161659_+(DOCUMENTAŢIA STANDARD)lucrari.docx
Documentația de atribuire · 16.07.2025 17:19
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
06.08.2025 17:18 → 31.12.2025 16:18
147 z.
Locul executării
or.Corneşti (r-l Ungheni)
Musicescu G. nr.45
Livrarea
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 45200000 · în 12 luni: 4794 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
24 624,004 200 180,00 MDL
acest lot: 168 623,58 MDL
·în regiunea Ungheni: 103
Istoricul autorității
Calcul Tenderi PRIMARIA OR.CORNESTI · pe toată perioada46
achiziții
34
cu câștigător
0
nedesfășurate
0
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
Braguta Ilie
(2)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 4520 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Renovare majoră a sălii de sport de la Liceul Teoretic din satul Chumai r-n Taraclia(Капитальный ремонт спортзала в Теоретическом лицее с.Чумай)
674 181,00
ofertare până 06.09 23:00
Lucrări de reconstrucție și montare a gardului perimetral
1 186 016,00
ofertare până 07.09 00:00
Lucrări de reconstrucție și montare a gardului perimetral
988 346,00
ofertare până 07.09 00:00
Lucrări de reparație a str. de la intersecția V.Pasaniuc cu Ion Creangă, Dacilor până la S.Lazo din s. Piatra r-nul Orhei
1 026 986,00
ofertare până 07.09 00:00
Lotul 1 Lucrări de construcție a terenului de volei în parcul ,,Butoiaș”
484 000,00
ofertare până 07.09 04:45
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.