RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 1
Finalizată CPV 19600000-2

Pungi pentru gunoi echivalent marca Fino 240 L 8 buc

Grădina Zoologică mun.Chişinău Publicat 02.07.2025 09:36
Valoarea lotului
21 375,00
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
01.07.2025 17:0303.07.2025 17:00
Depunere
03.07.2025 17:0007.07.2025 10:30
Evaluare
07.07.2025 10:30
Examinate
În această procedură nu se organizează licitație electronică

Obiectul achiziției

1
1
Pungi pentru gunoi echivalent marca Fino 240 L 8 buc
19600000-2 Deşeuri de piele, textile, de cauciuc şi de plastic
Cantitate: 150 Bucata

Documentele achiziției

2
PDF
anunt de participare.pdf
Anunț de participare · 01.07.2025 17:03
DOCX
anexe bunuri pungi 240 l.docx
Specificații tehnice · 01.07.2025 17:03
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Întrebări și răspunsuri

1 Perioada de întrebări s-a încheiat 03.07.2025 17:00
02.07.2025 09:36
Buna ziua! Indicati va rog marimile la pungile solicitate in cm
buna ziua, 118x145
Întrebările și răspunsurile sunt redate în limba sursei, fără traducere.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
09.07.2025 17:01 → 31.12.2025 17:01
175 z.
Locul executării
mun.Chişinău
bd.Dacia 50/7
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 19600000 · în 12 luni: 48 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
125,0052 320,00 MDL
acest lot: 21 375,00 MDL ·în regiunea mun. Chișinău: 16
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi Grădina Zoologică · pe toată perioada
295
achiziții
104
cu câștigător
35
nedesfășurate
40
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: SRL "Lovis Angro" (95)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 1960 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Saci pentru colectarea deșeurilor menajere.
S.R.L. "LUNPRIM-COM"
1 290,84
finalizat · atribuit
Materiale consumabile de uz gospodăresc și sanitar
SOCIETATEA COMERCIALA "PAVLIUDENIX" S.R.L.
5 065,70
finalizat · atribuit
procurare materiale uz sanitar
S.R.L. "TRIVANA"
187,50
finalizat · atribuit
Saci și pungi din polietilenă pentru deșeuri
SRL Partener Select
150,00
finalizat · atribuit
Procurarea materialelor de uz gospodaresc si rechizitelor de birou
S.R.L. "AMIGARA"
422,66
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
Finalizată
La favorite