RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 20
Finalizată CPV 33100000-1

Lot nr. 20 Emplastru 2,5cm x 7,2cm (001517)

CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE mun.Chişinău Publicat 11.04.2025 12:24
Valoarea lotului
182 600,00
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
10.04.2025 14:0824.04.2025 14:00
Depunere
24.04.2025 14:0009.06.2025 14:00
Evaluare
09.06.2025 14:00
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică

Obiectul achiziției

1
1
Lot nr. 20 Emplastru 2,5cm x 7,2cm (001517)
33100000-1 Echipamente medicale
Cantitate: 137 200 Bucata

Documentele achiziției

6
PDF
anunț de participare 10.04.2025.signed.pdf
Documentația de atribuire · 10.04.2025 14:08
DOC
acord - cadru.doc
Documentația de atribuire · 10.04.2025 14:08
DOCX
ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.docx
Documentația de atribuire · 10.04.2025 14:08
DOC
duae_ro_0.doc
Documentația de atribuire · 10.04.2025 14:08
XLSX
formularele 10.04.2025.xlsx
Documentația de atribuire · 10.04.2025 14:08
DOCX
model contract subsecvent.docx
Documentația de atribuire · 10.04.2025 14:08
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
01.01.2026 → 31.12.2028
1095 z.
Locul executării
mun.Chişinău
mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 33100000 · în 12 luni: 1624 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
1 208,343 675 000,00 MDL
acest lot: 182 600,00 MDL ·în regiunea mun. Chișinău: 1048
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE · pe toată perioada
2904
achiziții
1012
cu câștigător
613
nedesfășurate
428
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: DITA ESTFARM S.R.L (1218)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 3310 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Sistem videoendoscopic pentru operații minim invazive cerebrale
6 500 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Sistem integrat de monitorizare neurofiziologică intraoperatorie (IOM) cu modul MER
3 000 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Sistem de cadru stereotactic, microdrive și planificare chirurgicală
2 000 000,00
ofertare până 07.09 10:00
Lidocaini hydrochloridum+Chlorhexidini hydrochloridum/Lidocaini hydrochloridum+Chlorhexidini gluconas 20 mg+0.5 mg/g 12.5 g
139 585,91
ofertare până 07.09 10:00
Guma xantan 0,2%/desonid fosfonat de sodiu 0,025% (soluție oftalmică) a câte 20 monodoze de 0,3ml în cutie (analog Xanterdes)
11 499,96
ofertare până 07.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
Finalizată
La favorite