Lotul nu a avut loc
CPV 80500000-9
Lotul XI tematica de instruire Aplicarea clasificaţiei bugetare la întocmirea devizelor de cheltuieli pentru întreţinerea instituţiei bugetare
Valoarea lotului
2 800,00
MDL
Închisă
Lotul nu a avut loc
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
23.02.2024 12:09→ 04.03.2024 10:00
Depunere
04.03.2024 10:00→ 18.03.2024 10:00
Evaluare
19.03.2024 14:24
întreruptă
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Lotul nu a avut loc
Obiectul achiziției
1
1
Lotul XI tematica de instruire Aplicarea clasificaţiei bugetare la întocmirea devizelor de cheltuieli pentru întreţinerea instituţiei bugetare
80500000-9
Servicii de formare
Cantitate: 1 Bucata
Documentele achiziției
6Anunț de participare LP instruire personalului 2024.semnat
Specificații tehnice · 23.02.2024 12:09
Caiet de sarcini instruire personalului 2024.semnat
Specificații tehnice · 23.02.2024 12:09
ds_servicii_omf_115_15_09_2021 instruire personalului 2024.semnat
Specificații tehnice · 23.02.2024 12:09
DUAE instruirea personalului 2024.semnat
Specificații tehnice · 23.02.2024 12:09
ds_servicii_omf_115_15_09_2021 instruire personalului 2024
Specificații tehnice · 23.02.2024 12:09
DUAE instruirea personalului 2024
Specificații tehnice · 23.02.2024 12:09
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
25.03.2024 → 31.12.2024
281 z.
Locul executării
mun.Chişinău
Conform cerințelor din caietul de sarcini
Conform cerințelor din caietul de sarcini
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 80500000 · în 12 luni: 2051 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
800,0015 300,00 MDL
acest lot: 2 800,00 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 997
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Casa Națională de Asigurări Sociale · pe toată perioada378
achiziții
292
cu câștigător
21
nedesfășurate
86
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
RADOP-OPT SRL
(56)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 8050 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Servicii de formare: Noul cadru legal privind protecția datelor
FIRST COMPANY S.R.L.
2 700,00
finalizat · atribuit
EBJ 000713044-Cursuri de instruire pentru specialisti in domeniul finantelor publice
Centrul de Tehnologii Informaționale în Finanțe
1 050,00
finalizat · atribuit
EBI 000687432-Cursuri de perfecționare profesionala a cadrelor didactice
Universitatea Angel Kanchev din Ruse sucursala Taraclia
800,00
finalizat · atribuit
EBI 000517198-Servicii de formare profesionala continua Miteva Liudmila
IP Universitatea Pedagogică de Stat „Ion Creangă” din Chișinău
2 000,00
finalizat · atribuit
EBG 000491453-Curs in domeniul securitatii si sanatatii in munca
WORK PROTECTION S.R.L
990,00
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.