Finalizată
CPV 32200000-5
Achiziția Sistemului de difuzoare Talmaza
Valoarea lotului
110 112,00
MDL
Atribuit
108 110,00
TEHELECTRO-SV · 21.09.2023 21:30
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar calitatea
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
08.09.2023 22:57→ 15.09.2023 17:00
Depunere
15.09.2023 17:00→ 18.09.2023 23:30
Evaluare
18.09.2023 23:30
Examinate
21.09.2023 21:30
Atribuit
TEHELECTRO-SV · 108 110,00 MDL · 21.09.2023 21:30
Obiectul achiziției
9
1
Difuzor audio
32200000-5
Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune şi televiziune
Cantitate: 20 Bucata
2
Cablul electric АVVG 2x6
32200000-5
Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune şi televiziune
Cantitate: 5 600 Metru
3
Suport RA 25
32200000-5
Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune şi televiziune
Cantitate: 175 Bucata
4
Banda inox TSV RB201 19x0,7 mm
32200000-5
Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune şi televiziune
Cantitate: 125 Bucata
5
Clema pentru banda TSV SS-201
32200000-5
Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune şi televiziune
Cantitate: 175 Bucata
6
BANDA IZOLANTA PVH 19*20 (negru)
32200000-5
Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune şi televiziune
Cantitate: 13 Bucata
7
Montare suport metalic
32200000-5
Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune şi televiziune
Cantitate: 175 Bucata
8
Montare cablu AVVG pe piloni
32200000-5
Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune şi televiziune
Cantitate: 5 600 Metru
9
Montarea și ajustarea echipamentului radio (amplificator)
32200000-5
Aparate de emisie pentru radiotelefonie, radiotelegrafie, radiodifuziune şi televiziune
Cantitate: 1 Bucata
Documentele achiziției
3APEL PUBLIC privind pentru achiziționarea a două sisteme de difuzoare pentru localitățile Talmaza și Carahasani
Anunț de participare · 08.09.2023 22:57
TERMENII ȘI CONDIȚIILE privind achiziționarea sistemului de difuzoare pentru localitățile Talmaza și Carahasani, în cadrul Programul de dotare "LPA Empowerment Program", parte a proiectului “EXPRESS - împreună explorăm responsabilitatea socială”
Specificații tehnice · 08.09.2023 22:57
DUAE - formular tipizat al achizițiilor publice
Documentația de atribuire · 08.09.2023 22:57
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
20.09.2023 18:00 → 01.10.2023 18:00
11 z.
Locul executării
s.Talmaza
str. 27 august 182
Achiziția Sistemului de difuzoare Talmaza ( echipament și servicii), localitate benefiară a proiectului EXPRESS - împreună explorăm responsabilitatea socială”, este implementat de către “RENAȘTEREA” A.O., finanțat de Uniunea Europeană
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 32200000 · în 12 luni: 77 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
749,17310 213,78 MDL
acest lot: 110 112,00 MDL
·în regiunea Ștefan Vodă: 1
Istoricul autorității
Calcul Tenderi AO RENAȘTEREA · pe toată perioada17
achiziții
1
cu câștigător
6
nedesfășurate
1
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
TEHELECTRO-SV
(3)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3220 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Camera CCTV pu LT G.Meniuc
SOCIETATEA COMERCIALA "RAPID LINK" S.R.L.
12 383,33
finalizat · atribuit
telefon mobil Samsung Galaxy A37
Orange Moldova
6 405,05
finalizat · atribuit
Servicii de transmisie de date prin tehnologia GPRS de la contorul de volum gaz
finalizat · atribuit
Case Rack HMD-8U (Velartprod SRL)
SOCIETATEA COMERCIALA "MUZIC-PROD" S.R.L.
5 408,33
finalizat · atribuit
Achiziţionarea sistemului de videoconferință și înregistrare a ședințelor de judecată SRS Femida
FIRMA DE PRODUCTIE SI COMERT "VEC" S.R.L.
141 924,17
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.