RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 2
Finalizată CPV 09100000-0

Lot 3. Gaz propan

IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga” mun.Chişinău Publicat 15.10.2020 14:28
Valoarea lotului
1 486,67
MDL
Atribuit
1 540,00
DATARIO SRL · 04.11.2020 08:56
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
15.10.2020 14:2820.10.2020 14:00
Depunere
20.10.2020 14:0023.10.2020 15:00
Licitație
26.10.2020 14:3726.10.2020 14:51
Evaluare
26.10.2020 14:51
Examinate
04.11.2020 08:56
Atribuit DATARIO SRL · 1 540,00 MDL · 04.11.2020 08:56

Obiectul achiziției

1
1
Lot 3. Gaz propan - Să nu conțină apă sau impurități, să nu genereze depuneri și segmenți
09100000-0 Combustibili
Cantitate: 200 Litru; decimetru cub

Documentele achiziției

6
PDF
documentatia_standard.semnat.pdf
Documentația de atribuire · 15.10.2020 14:28
DOCX
documentatia_standard.docx
Documentația de atribuire · 15.10.2020 14:28
DOC
duae.doc
Criterii de eligibilitate · 15.10.2020 14:28
DOCX
anunt de participare.docx
Anunț de participare · 15.10.2020 14:28
PDF
duae.semnat.pdf
Criterii de eligibilitate · 15.10.2020 14:28
PDF
anunt de participare.semnat.pdf
Anunț de participare · 15.10.2020 14:28
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
01.01.2021 14:25 → 30.12.2021 14:25
363 z.
Locul executării
mun.Chişinău
str. N. Testemiteanu 29

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 09100000 · în 12 luni: 2929 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
478,34300 000,00 MDL
acest lot: 1 486,67 MDL ·în regiunea mun. Chișinău: 527
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi IMSP Spitalul Clinic Republican„Timofei Moșneaga” · pe toată perioada
993
achiziții
630
cu câștigător
75
nedesfășurate
181
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: IM Becor SRL (578)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 0910 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Carbunelui pentru sezonul de încalzire 2026- 2027 (repetat)
360 000,00
ofertare până 09.09 11:00
CĂRBUNE
230 000,00
ofertare până 10.09 10:00
LEMN DISPICAT
70 000,00
ofertare până 10.09 10:00
Procurarea combustibilului DITS Glodeni 2026
280 000,00
ofertare până 10.09 12:00
Закупка твердого биотоплива гранулированной лузги подсолнуха (пелет) для ДДУ №2 и реабилитационного центра для инвалидов на 2026 г г.Тараклия
333 000,00
ofertare până 14.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
1 540,00 MDL
DATARIO SRL
La favorite