PUB cotizația anuale de membru a Asociației Spitalelor Publice din România I.M.S.P. S.C.R. TIMOFEI MOSNEAGA mun. Chișinău · 80500000-9 · Atribuire directă 1 0 24 243 MDL Publicat 10.07.2026 Finalizată Publicat 10.07.2026
PUB cotizația anuală ca membru a Asociației Spitalelor Publice din România I.M.S.P. S.C.R. TIMOFEI MOSNEAGA mun. Chișinău · 80530000-8 · Atribuire directă 1 0 23 765 MDL Publicat 11.07.2025 Finalizată Publicat 11.07.2025
PUB servicii de instruire prin simulare I.M.S.P. S.C.R. TIMOFEI MOSNEAGA mun. Chișinău · 80560000-7 · Atribuire directă 1 0 6 960 MDL Publicat 14.04.2025 Finalizată Publicat 14.04.2025
PUB Curs de instruire în domeniul securității antiincendiare pentru specialiștii din cadrul Serviciului antiincendiar I.M.S.P. S.C.R. TIMOFEI MOSNEAGA mun. Chișinău · 80550000-4 · Atribuire directă 1 0 5 397 MDL Publicat 14.04.2025 Finalizată Publicat 14.04.2025
PUB servicii atestare anuală în domeniul exploatării recipientelor sub presiune I.M.S.P. S.C.R. TIMOFEI MOSNEAGA mun. Chișinău · 80530000-8 · Atribuire directă 1 0 2 100 MDL Publicat 14.04.2025 Finalizată Publicat 14.04.2025
PUB servicii de educație/formare medicală continuă pentru personal medical și farmaceutic cu studii superioare și studii medii pentru anul 2024 prin procedura de negociere fără publicarea prealabilă a unui anunț de participare I.M.S.P. S.C.R. TIMOFEI MOSNEAGA mun. Chișinău · 80320000-3 · Procedură negociată 4 0 1 213 953 MDLLoturi: 2 Publicat 26.12.2023 Finalizată Publicat 26.12.2023
PUB servicii de educație/formare medicală continuă pentru personal medical și farmaceutic cu studii superioare și studii medii pentru anul 2024 I.M.S.P. S.C.R. TIMOFEI MOSNEAGA mun. Chișinău · 80300000-7 · Procedură negociată 0 0 1 213 953 MDL Publicat 26.12.2023 Planificare Publicat 26.12.2023
PUB servicii de educație/formare medicală continuă pentru personal medical și farmaceutic cu studii superioare și studii medii pentru anul 2024 I.M.S.P. S.C.R. TIMOFEI MOSNEAGA mun. Chișinău · 80300000-7 · Procedură negociată 0 0 1 213 953 MDL Publicat 21.12.2023 Planificare Publicat 21.12.2023