RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1788507019092

Устройство футбольной площадки с искусственным покрытие в районе Кукурузный мун. Комрат

Anulată Achiziție de valoare mică ·Criteriu de atribuire: Manual

Motivul anulării

техническая ошибка

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
500 000,00 MDL
Până la termen
9z 21h
14.09.2026 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

согласно технического задания

Parametrii achiziției

CPV
4545200000-9 · Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Categorie
Lucrări
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Manual
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
500 000,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Заявки будут получены через электронную платформу для закупок
Finanțare
Primaria mun.Comrat · 500 000,00 MDL · 2026-09-04 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Общие правила о гражданстве и происхождении, а также другие критерии приемлемости перечислены в Практическом руководстве по контрактным процедурам для внешних действий ЕС (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
04.09.2026 · 07:57 UTC
Clarificarea condițiilor
04.09.2026 → 10.09.2026 07:00 UTC
Se primesc oferte
10.09.2026 → 14.09.2026 07:00 UTC
Executarea contractului
16.09.2026 → 31.12.2026 08:33 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Устройство футбольной площадки с искусственным покрытие в районе Кукурузный мун. Комрат45200000-9
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Устройство футбольной площадки с искусственным покрытие в районе Кукурузный мун. Комрат500 000,00 MDLмун.Комрат
str. Tretiacova, 36
16.09.2026 → 31.12.2026Anulată

Documente 7

Decizii de atribuire 1

FurnizorValoareaStatusPublicat
Lot anulat04.09.2026 07:57 UTC

Modificări oficiale 3

04.09.2026 07:48 UTC
General change of Contract Notice
04.09.2026 07:50 UTC
General change of Contract Notice
04.09.2026 07:57 UTC · Anulare · Anunț de participare
Устройство футбольной площадки с искусственным покрытие в районе Кукурузный мун. Комрат
техническая ошибка