Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1788502568606
Reparatia curente a drumurilor com.Salvirii Vechi,r-l Drochia
Anulată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Manual
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
277 725,26 MDL
Până la termen
5z 13h
10.09.2026 08:17 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Reparatia curente a drumurilor
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Manual
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 277 725,26 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- PRIMARIA COMUNEI ȘALVIRII VECHI · 277 725,26 MDL · 2026-09-04 → 2026-12-30 · Reparatia curente a drumurilor com.Salvirii Vechi
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
04.09.2026 · 06:48 UTC
Clarificarea condițiilor
04.09.2026 → 07.09.2026 06:17 UTC
Se primesc oferte
07.09.2026 → 10.09.2026 08:17 UTC
Executarea contractului
14.09.2026 → 31.12.2026 06:29 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Reparatia curente a drumurilor сom Salvirii Vechi | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 7 279 m² |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Reparatia curente a drumurilor сom Salvirii Vechi Reparatia curente a drumurilor сom.Salvirii Vechi (s.Iliciovca,s.Ceapaevca) | 277 725,26 MDL | s.Şalvirii Vechi - | 14.09.2026 → 31.12.2026 | Anulată |
Documente 1
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 04.09.2026 06:48 UTC |
Modificări oficiale 1
04.09.2026 06:48 UTC · Anulare · Anunț de participare
gresit procedura de achizitii
string