Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1788438043431
elaborarea documentației de proiect ”Constructia unor sectoare de străzi din comuna Truseni mun. Chisinău”
Clarificarea condițiilor
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
2 000 000,00 MDL
Până la termen
16z 17h
23.09.2026 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Este potrivită această achiziție pentru compania mea?
Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.
Creați profilul companieiPrezentarea procedurii
elaborarea documentației de proiect ”Constructia unor sectoare de străzi din comuna Truseni mun. Chisinău”
Parametrii achiziției
- CPV
- 71 › 71300000-1 · Servicii de inginerie
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 2 000 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primăria Trușeni · 2 000 000,00 MDL · 2026-09-03 → 2027-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
03.09.2026 · 12:25 UTC
Clarificarea condițiilor
03.09.2026 → 14.09.2026 07:00 UTC
Se primesc oferte
14.09.2026 → 23.09.2026 07:00 UTC
Executarea contractului
09.10.2026 → 30.12.2027 13:24 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | elaborarea documentației de proiect ”Constructia unor sectoare de străzi din comuna Truseni mun. Chisinău” | 71300000-1 Servicii de inginerie | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | elaborarea documentației de proiect ”Constructia unor sectoare de străzi din comuna Truseni mun. Chisinău” | 2 000 000,00 MDL | s.Truşeni strada 27 august 30 | 09.10.2026 → 30.12.2027 | Rezultat nestabilit |
Documente 8
- anunt de participare proiectare drumuri.signed.pdf
Documente cu același titlu: 2
- 03.09.2026 · cel mai recent după dată · eroare la procesare · Original ↗
- 03.09.2026 · eroare la procesare · Original ↗
- caiet de sarcini strazi truseni 2026.signed.pdf
Documente cu același titlu: 2
- 03.09.2026 · cel mai recent după dată · eroare la procesare · Original ↗
- 03.09.2026 · eroare la procesare · Original ↗
- ds proiectare drumuri.signed.pdf
Documente cu același titlu: 2
- 03.09.2026 · cel mai recent după dată · eroare la procesare · Original ↗
- 03.09.2026 · eroare la procesare · Original ↗
- duae.signed.pdf
Documente cu același titlu: 2
- 03.09.2026 · cel mai recent după dată · eroare la procesare · Original ↗
- 03.09.2026 · eroare la procesare · Original ↗