Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1788418698687
Lucrări și servicii de extindere, modernizare și mentenanță a infrastructurii de rețea (faza LAN/WLAN și Fibră Optică)
Se primesc oferte
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
298 000,00 MDL
Până la termen
4z 14h
11.09.2026 03:57 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Este potrivită această achiziție pentru compania mea?
Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.
Creați profilul companieiPrezentarea procedurii
Lucrări și servicii de extindere, modernizare și mentenanță a infrastructurii de rețea (faza LAN/WLAN și Fibră Optică)
Parametrii achiziției
- CPV
- 72 › 72700000-7 · Servicii de reţele informatice
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 298 000,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- IMSP Institutul Oncologic · 298 000,00 MDL · 2026-09-03 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
04.09.2026 · 08:57 UTC
Clarificarea condițiilor
03.09.2026 → 05.09.2026 08:57 UTC
Se primesc oferte
05.09.2026 → 11.09.2026 03:57 UTC
Executarea contractului
14.09.2026 → 31.12.2026 06:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări și servicii de extindere, modernizare și mentenanță a infrastructurii de rețea (faza LAN/WLAN și Fibră Optică) | 72700000-7 Servicii de reţele informatice | 1 unitate |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări și servicii de extindere, modernizare și mentenanță a infrastructurii de rețea (faza LAN/WLAN și Fibră Optică) | 298 000,00 MDL | mun.Chişinău Testemitanu 30 | 14.09.2026 → 31.12.2026 | Rezultat nestabilit |
Întrebări și răspunsuri 1
04.09.2026 06:20 UTC · suma totala a ofertei
Buna ziua, rugam sa comunicati modalitatea de calcul a sumei totale a ofertei pentru a fi indicata in Specificatiile de pret.
Răspunsul autorității: Bună ziua, s-a atașat suplimentar un document cu informație suplimentară ca să puteți efectua calculul necesar. Vă mulțumim pentru interesul manifestat.
Documente 3
Modificări oficiale 1
04.09.2026 08:57 UTC
General change of Contract Notice