RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1788345650743

Servicii de transport

Clarificarea condițiilor Achiziție de valoare mică (micro) ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
22 950,00 MDL
Până la termen
5z 1h
09.09.2026 13:00 UTC
Licitație electronică: 10.09.2026 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă
Analizează achiziția Gratuit la start.

Este potrivită această achiziție pentru compania mea?

Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.

Creați profilul companiei

Prezentarea procedurii

Servicii de transport

Parametrii achiziției

CPV
6060100000-9 · Servicii de transport rutier
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
22 950,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
A.O.”CNFACEM” · 22 950,00 MDL · 2026-09-02 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
02.09.2026 · 10:45 UTC
Clarificarea condițiilor
02.09.2026 → 04.09.2026 12:00 UTC
Se primesc oferte
04.09.2026 → 09.09.2026 13:00 UTC
Executarea contractului
14.09.2026 → 31.12.2026 06:00 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Servicii de transport 60100000-9
Servicii de transport rutier
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Servicii de transport22 950,00 MDLmun.Chişinău
str. Vîrnav Costin, 28, ap.5
14.09.2026 → 31.12.2026Rezultat nestabilit

Documente 4

Modificări oficiale 1

02.09.2026 10:45 UTC
General change of Contract Notice