anunt de participare petris.semnat.pdf
Pag. 1–2
Anexa nr. 2
la Documentația standard nr._____
din “____” ________ 20___
ANUNȚ DE PARTICIPARE INCLUSIV PENTRU PROCEDURILE DE
PRESELECȚIE/PROCEDURILE NEGOCIATE
privind achiziționarea Pietriș
(se indică obiectul achiziției)
prin procedura de achiziție CEREREA OFERTEI DE PREŢ
(tipul procedurii de achiziție)
• Denumirea autorității contractante: Primaria com.Baimaclia
• IDNO: 1007601006139
• Adresa: s.Baimaclia str.Dimitri Cantemir 5
• Numărul de telefon/fax: 078207250
• Adresa de e-mail și pagina web oficială ale autorității contractante:
[email protected]
• Adresa de e -mail sau pagina web oficială de la care se va putea obține accesul la
documentația de atribuire: documentația de atribuire este anexată în cadrul procedurii
în SIA RSAP
• Tipul autorității contractante și obiectul principal de activitate (dacă este cazul,
mențiunea că autoritatea contractantă este o autoritate centrală de achiziție sau că
achiziția implică o altă formă de achiziție comună):
_______________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
1. Cumpărătorul invită operatorii economici interesați, care îi pot satisface necesitățile, să
participe la procedura de achiziție privind livrarea/prestarea următoarelor
bunuri/servicii:
Nr.
d/o Cod CPV
Denumirea
bunurilor/
serviciilor
Unita
teade
măsu
ră
Cantit
atea
Specificarea tehnică deplină solicitată,
Standarde de referință
Valoarea
estimată
(se va indica
pentru
fiecare lot în
parte)
Lotul 1
Pietriș 240 000.00
Pietriș 40-70
(M400) Tone 300 SM SR EN
Determinarea rezistenței la uzură
Mde≤30
Determinarea rezistenței la farmare
La≤30
Pietriș 20-40
(M400) Tone 150
Valoarea estimativă totală 240 000.00
2. În cazul procedurilor de preselecție se indică numărul minim al candidaţilor şi, dacă
este cazul, numărul maxim al acestora. Nu se aplică
3. În cazul în care contractul este împărțit pe loturi un operator economic poate depune
oferta (se va selecta):
1) Pentru un singur lot;
2) Pentru mai multe loturi;
3) Pentru toate loturile;
4) Alte limitări privind numărul de loturi care pot fi atribuite aceluiași ofertant_____
4. Admiterea sau interzicerea ofertelor alternative: Nu se aplică
(indicați se admite sau nu se admite)
5. Termenii și condițiile de livrare/prestare solicitați: 30 zile din data înregistrării
contractului
6. Termenul de valabilitate a contractului: 31.12.2026
7. Contract de achiziție rezervat atelierelor protejate sau că acesta poate fi executat numai
în cadrul unor programe de angajare protejată (după caz): nu
Pag. 2–3
e valabilitate a contractului: 31.12.2026
7. Contract de achiziție rezervat atelierelor protejate sau că acesta poate fi executat numai
în cadrul unor programe de angajare protejată (după caz): nu se aplică
(indicați da sau nu)
8. Prestarea serviciului este rezervată unei anumite profesii în temeiul unor legi sau al
unor acte administrative (după caz): nu se aplică
_____________________________________________________________________
(se menționează respectivele acte cu putere de lege și acte administrative)
9. Scurta descriere a criteriilor privind eligibilitatea operatorilor economici care pot
determina eliminarea acestora și a criteriilor de selecție/de preselecție; nivelul minim
(nivelurile minime) al (ale) cerințelor eventual impuse; se menționează informați ile
solicitate (DUAE, documentație):
Nr.
d/o
Criteriile de calificare și de selecție
(Descrierea criteriului/cerinței)
Mod de demonstrare a îndeplinirii
criteriului/cerinței:
Nivelul minim/
Obligativitatea
DUAE
Aplicarea semnaturii electronice Obligatoriu
Oferta
Aplicarea semnaturii electronice Obligatoriu
Cerere de participare
Anexa 7, Aplicarea semnaturii
electronice
Nu Obligatoriu
Declaraţie privind valabilitatea
ofertei
Anexa 8, Aplicarea semnaturii
electronice
Obligatoriu
Scrisoare de garanţie bancară Anexa 9, Aplicarea semnaturii
electronice
Nu Obligatoriu
Certificatul privind lipsa datoriilor
fata de Stat emis de către
Inspectoratul Fiscal de Stat
copie confirmată prin aplicarea
semnaturii electronice
Obligatoriu
Certificatul de înregistrare a
întreprinderii emis de către Camera
Înregistrării de Stat , copie
Aplicarea semnaturii electronice Obligatoriu
Situatii financiare pe baza datelor din
ultimul bilanț, copie Aplicarea semnaturii electronice Obligatoriu
Specificatii tehnice Anexa 22, Aplicarea semnaturii
electronice
Obligatoriu
Specificatii de pret Anexa 23, Aplicarea semnaturii
electronice
Obligatoriu
Declarației privind confirmarea
identității beneficiarilor efectivi și
neîncadrarea acestora
în situația condamnării pentru
participarea la activități
ale unei organizații sau grupări
criminale, pentru corupție,
fraudă și/sau spălare de bani
Aplicarea semnaturii electronice
Obligatoriu
10. Garanția pentru ofertă, după caz Nu se aplică , cuantumul_________________.
11. Garanția de bună execuție a contractului, după caz , Nu se aplică cuantumul_.
12. Motivul recurgerii la procedura accelerată (în cazul licitației deschise, restrânse și a
procedurii negociate), după caz Nu se aplică
13. Tehnici și instrumente specifice de atribuire (dacă este cazul specificați dacă se va
utiliza acordul-cadru, sistemul dinamic de achiziție sau licitația electronică): licitația
electronica pasul minim 0.1% , 3 runde
I. Condiții speciale de care depinde îndeplinirea contractului (indicați după caz): nu se
aplică
14. Ofertele se prezintă în valuta , lei moldovenesti
Pag. 3–4
ectronica pasul minim 0.1% , 3 runde
I. Condiții speciale de care depinde îndeplinirea contractului (indicați după caz): nu se
aplică
14. Ofertele se prezintă în valuta , lei moldovenesti
15. Criteriul de evaluare aplicat pentru atribuirea contractului: Nu se aplică
16. Factorii de evaluare a ofertei celei mai avantajoase din punct de vedere economic,
precum și ponderile lor:
Nr.
d/o
Denumirea factorului de evaluare Ponderea%
17. Termenul limită de depunere/deschidere a ofertelor:
- conform SIA RSAP /până la: [ora exactă] Informația o găsiți în SIA RSAP
- pe: [data] Informația o găsiți în SIA RSAP
18. Adresa la care trebuie transmise ofertele sau cererile de participare:
Ofertele sau cererile de participare vor fi depuse electronic prin intermediul SIA RSAP
19. Termenul de valabilitate a ofertelor: 30 zile calendaristice
20. Locul deschiderii ofertelor: SIA RSAP
Ofertele întârziate vor fi respinse.
21. Persoanele autorizate să asiste la deschiderea ofertelor:
Ofertanții sau reprezentanții acestora au dreptul să participe la deschiderea ofertelor, cu
excepția cazului cînd ofertele au fost depuse prin SIA RSAP.
22. Limba sau limbile în care trebuie redactate ofertele sau cererile de participare: Limba
română
23. Respectivul contract se referă la un proiect și/sau program finanțat din fonduri ale
Uniunii Europene: nu se aplică
______________________________________________________________________
(se specifică denumirea proiectului și/sau programului)
24. Denumirea și adresa organismului competent de soluționare a contestațiilor:
Agenția Națională pentru Soluționarea Contestațiilor
Adresa: mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt nr.124 (et.4), MD 2001;
Tel/Fax/email:022-820 652, 022 820-651, [email protected]
Data (datele) și referința (referințele) publicărilor anterioare în Jurnalul Oficial al
Uniunii Europene privind contractul (contractele) la care se referă anunțul respectiv
(dacă este cazul): nu se aplică
25. În cazul achizițiilor periodice, calendarul estimat pentru publicarea anunțurilor viitoare:
nu se aplică
II. Data publicării anunțului de intenție sau, după caz, precizarea că nu a fost publicat un
astfel de anunţ: Nu a fost publicat in Buletinul Achizitiilor Publice
26. Data transmiterii spre publicare a anunțului de participare: 01.09.2026
27. În cadrul procedurii de achiziție publică se va utiliza/accepta:
Denumirea instrumentului electronic Se va utiliza/accepta sau nu
Depunerea electronică a ofertelor sau a cererilor de
participare
Sistemul de comenzi electronice
Facturarea electronică
Plățile electronice
28. Contractul intră sub incidența Acordului privind achizițiile guvernamentale al
Organizației Mondiale a Comerțului (numai în cazul anunțurilor transmise spre
publicare în Jurnalul Oficial al Uniunii Europene): nu se aplică
Pag. 4
nța Acordului privind achizițiile guvernamentale al Organizației Mondiale a Comerțului (numai în cazul anunțurilor transmise spre publicare în Jurnalul Oficial al Uniunii Europene): nu se aplică ______________________________________________________________________ (se specifică da sau nu) 29. Alte informații relevante: _______________________________________________ Conducătorul grupului de lucru: Cojocaru Adrian ______________________________ .
Previzualizarea are caracter informativ. Doar originalul oficial din sursă are valoare juridică.