Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1788337019686
privind achiziționarea Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul ,, Reconstructia str. Revaz Lomtadze (sector str. Mihai Viteazul - hotarul intravilanului localitatii Cojusna) cu L=1,13 km r-nul
Licitație electronică
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
275 749,45 MDL
Până la termen
21h 44min
07.09.2026 06:00 UTC
Licitație electronică: 08.09.2026 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Este potrivită această achiziție pentru compania mea?
Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.
Creați profilul companieiPrezentarea procedurii
privind achiziționarea
Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul ,, Reconstructia str. Revaz Lomtadze (sector str. Mihai Viteazul - hotarul intravilanului localitatii Cojusna) cu L=1,13 km r-nul
Parametrii achiziției
- CPV
- 71 › 71500000-3 · Servicii privind construcţiile
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 275 749,45 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primaria Cojusna · 275 749,45 MDL · 2026-09-02 → 2027-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
02.09.2026 · 08:25 UTC
Clarificarea condițiilor
02.09.2026 → 04.09.2026 06:00 UTC
Se primesc oferte
04.09.2026 → 07.09.2026 06:00 UTC
Executarea contractului
09.09.2026 → 30.12.2027 09:23 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | privind achiziționarea Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul ,, Reconstructia str. Revaz Lomtadze (sector str. Mihai Viteazul - hotarul intravilanului localitatii Cojusna) cu L=1,13 km r-nul | 71500000-3 Servicii privind construcţiile | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul ,, Reconstructia str. Revaz Lomtadze (sector str. Mihai Viteazul - hotarul intravilanului localitatii Cojusna) cu L=1,13 km r-nul Servicii de diriginte de șantier pentru obiectul ,, Reconstructia str. Revaz Lomtadze (sector str. Mihai Viteazul - hotarul intravilanului localitatii Cojusna) cu L=1,13 km r-nul
| 275 749,45 MDL | s.Cojuşna st.Mihai Viteazul 225 | 09.09.2026 → 30.12.2027 | Rezultat nestabilit |
Documente 3
Modificări oficiale 1
02.09.2026 08:25 UTC
General change of Contract Notice