Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1788277156305
Mobilier pentru sala festivă
Clarificarea condițiilor
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Manual
Valoare estimată
633 233,33 MDL
Până la termen
6z 19h
11.09.2026 13:30 UTC
Licitație electronică: 14.09.2026 12:00 UTC
Loturi
2
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Este potrivită această achiziție pentru compania mea?
Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.
Creați profilul companieiPrezentarea procedurii
Mobilier pentru sala festivă a centrului Cultural din satul Hancăuți, raionul Edineț
Parametrii achiziției
- CPV
- 39 › 39100000-3 · Mobilier
- Categorie
- Bunuri
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Manual
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 633 233,33 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primăria Hancăuți r-nul Edineț · 633 233,33 MDL · 2026-09-01 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
02.09.2026 · 06:54 UTC
Clarificarea condițiilor
01.09.2026 → 05.09.2026 21:00 UTC
Se primesc oferte
05.09.2026 → 11.09.2026 13:30 UTC
Executarea contractului
16.09.2026 → 30.12.2026 16:56 UTC
Obiectele achiziției 3
| # | Lot | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | scaune rabatabile cu 3 locuri | 39111000-3 Scaune (locuri) | 100 buc. |
| 2 | 2 | Masă dreptunghiulară cu 4 picioare 2000x800 | 39121200-8 Mese | 10 buc. |
| 3 | 2 | Banchetă L 2000x300 | 39113300-0 Banchete | 20 buc. |
Loturi 2
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Scaune p/u sala festivă Scaune p/u sala festivă (3 locuri set) | 433 333,33 MDL | s.Hancăuţi s.Hancăuți | 16.09.2026 → 30.12.2026 | Rezultat nestabilit |
| 2 | Mobilier sala festivă | 199 900,00 MDL | s.Hancăuţi s.Hancăuți | 16.09.2026 → 30.12.2026 | Rezultat nestabilit |
Întrebări și răspunsuri 2
02.09.2026 06:13 UTC · Specificatia tehnica.
Buna ziua publicati va rugam frumos fotografii cu mobilierul solicitat . Multumim.
Răspunsul autorității: Buna ziua, am publicat.
02.09.2026 10:04 UTC · Specificatia de pret
Buna ziua,
În anunțul de particiare este stipulată cu totul altă valoare decât cea estimativă. Vă rugăm să spicificați cere este valoarea corectă?
Răspunsul autorității: Bună ziua. În anunțul de participare este indicată valoarea totală inclusiv TVA- 759880.00, dar valoarea estimată fără TVA este 633233,33
Documente 7
- schițe mese, banchete.pdf
Documente cu același titlu: 2
- 02.09.2026 · cel mai recent după dată · fără strat de text · Original ↗
- 01.09.2026 · fără strat de text · Original ↗
Modificări oficiale 1
02.09.2026 06:54 UTC
General change of Contract Notice