Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1787825646294
Lucrări de reparație a blocului sanitar etaj III la Liceul Teoretic ”Gheorghe Palade” sat. Puhoi
Se primesc oferte
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
279 547,00 MDL
Până la termen
3z 17h
07.09.2026 14:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Este potrivită această achiziție pentru compania mea?
Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.
Creați profilul companieiPrezentarea procedurii
Lucrări de reparație a blocului sanitar etaj III la Liceul Teoretic ”Gheorghe Palade” sat. Puhoi
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45400000-1 · Lucrări de finisare a construcţiilor
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 279 547,84 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- AO "Studium" · 279 547,84 MDL · 2026-08-27 → 2026-09-29 · Lucrări de reparație a blocului sanitar etaj III la Liceul Teoretic ”Gheorghe Palade” sat. Puhoi
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
02.09.2026 · 11:03 UTC
Clarificarea condițiilor
27.08.2026 → 03.09.2026 14:00 UTC
Se primesc oferte
03.09.2026 → 07.09.2026 14:00 UTC
Executarea contractului
09.09.2026 → 19.11.2026 21:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Lucrari de reparatie a Blocului sanitar etaj 3 la Liceul Teoretic ”Gheorghe Palade” sat.Puhoi | 45400000-1 Lucrări de finisare a construcţiilor | 1 unitate |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrari de reparatie a Blocului sanitar etaj 3 la Liceul Teoretic ”Gheorghe Palade” sat.Puhoi | 279 547,00 MDL | s.Puhoi Stefan cel Mare 79 | 09.09.2026 → 19.11.2026 | Rezultat nestabilit |
Întrebări și răspunsuri 2
02.09.2026 06:51 UTC · Caiet de sarcini
Bună ziua, încărcați forma F1 desfășurată.
Răspunsul autorității: Bună ziua! Caietul de sarcini desfășurat a fost anexat.
02.09.2026 09:01 UTC · Caietul de sarcini desfășurat!
Rog să publicați caietul de sarcini desfășurat! Mulțumesc!
Răspunsul autorității: Bună ziua ! Verificati la anexe, a fost incarcată forma nr. 1B.
Documente 5
Modificări oficiale 2
27.08.2026 12:27 UTC
General change of Contract Notice
02.09.2026 11:03 UTC
General change of Contract Notice