RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1787723835510

Lucrări de reparație a birourilor medicilor et.4 CCD

Clarificarea condițiilor Licitație deschisă ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
2 963 218,72 MDL
Până la termen
18z 1h
21.09.2026 05:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă
Analizează achiziția Gratuit la start.

Este potrivită această achiziție pentru compania mea?

Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.

Creați profilul companiei

Prezentarea procedurii

Lucrări de reparație a birourilor medicilor et.4 CCD

Parametrii achiziției

CPV
4545400000-1 · Lucrări de finisare a construcţiilor
Categorie
Lucrări
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
2 963 218,72 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
IMSP Institutul Oncologic · 2 963 218,72 MDL · 2026-10-12 → 2026-12-30
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
27.08.2026 · 06:03 UTC
Clarificarea condițiilor
26.08.2026 → 07.09.2026 06:30 UTC
Se primesc oferte
07.09.2026 → 21.09.2026 05:00 UTC
Executarea contractului
05.10.2026 → 31.12.2026 06:00 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Lucrări de reparație a birourilor medicilor et.4 CCD45400000-1
Lucrări de finisare a construcţiilor
1 unitate

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Lucrări de reparație a birourilor medicilor et.4 CCD2 963 218,72 MDLmun.Chişinău
Testemitanu 30
05.10.2026 → 31.12.2026Rezultat nestabilit

Întrebări și răspunsuri 3

27.08.2026 06:03 UTC · cs
Buna ziua, publicati va rog caietul de sarcini desfasurat F1. Multumim
31.08.2026 19:12 UTC · Anuntul de participare
Buna ziua! Se accepta si alte forme a Garantie de buna executie sau doar transfer la cont in cuantum de 5 %. Multumesc
02.09.2026 06:20 UTC · Anunt de participare
Buna ziua. Va rugam sa indicati sursa de finantare. Va multumim!

Documente 4