Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1787722253327
Lucrări de reparații capitale (asfaltare) a drumurilor locale din s.Mălăiești r-nul Orhei
Clarificarea condițiilor
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
750 220,00 MDL
Până la termen
13z 17h
16.09.2026 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Este potrivită această achiziție pentru compania mea?
Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.
Creați profilul companieiPrezentarea procedurii
Lucrări de reparații capitale (asfaltare) a drumurilor locale din s.Mălăiești r-nul Orhei
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 750 220,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primaria comunei Mălăiești · 750 220,00 MDL · 2026-08-26 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
02.09.2026 · 07:54 UTC
Clarificarea condițiilor
01.09.2026 → 07.09.2026 09:00 UTC
Se primesc oferte
07.09.2026 → 16.09.2026 12:00 UTC
Executarea contractului
24.09.2026 → 30.12.2026 12:07 UTC
Obiectele achiziției 2
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de reparație(asfaltare) a străzii Vasile Lupu din s.Malaiesti L=200 m, b=3,2 m | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 unitate |
| 2 | Lucrări de reparație(asfaltare) a străzii Nelia Rațuc din s.Malaiesti L=260 m, b=3,2 m | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 unitate |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de reparații capitale (asfaltare) a drumurilor locale din s.Mălăiești r-nul Orhei | 750 220,00 MDL | s.Mălăieşti (r-l Orhei) s.Malaiesti r.Orhei | 24.09.2026 → 30.12.2026 | Rezultat nestabilit |
Documente 7
Modificări oficiale 2
02.09.2026 07:53 UTC
General change of Contract Notice
02.09.2026 07:54 UTC
General change of Contract Notice