Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1787670409804
Lucrari de reparatie a retelei de canalizare si executie a trotuarului de protectie perimetrala
Clarificarea condițiilor
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Manual
Valoare estimată
773 333,00 MDL
Până la termen
12z 18h
14.09.2026 07:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Este potrivită această achiziție pentru compania mea?
Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.
Creați profilul companieiPrezentarea procedurii
Repararea retelei de canalizare si apelor pluviale, hidroizolare si executare a trotuarului de protectie perimetrala
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45230000-8 · Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Manual
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 773 333,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- TEATRUL MUNICIPAL DE PAPUSI GUGUTA · 773 333,00 MDL · 2026-08-25 → 2026-09-29 · Lucrari de reparatie a retelei de canalizare si executie a trotuarului de protectie perimetrala
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
30.08.2026 · 07:36 UTC
Clarificarea condițiilor
25.08.2026 → 03.09.2026 08:35 UTC
Se primesc oferte
03.09.2026 → 14.09.2026 07:00 UTC
Executarea contractului
17.09.2026 → 31.12.2026 07:36 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Lucrari de reparatie a retelei de canalizare si executie a trotuarului de protectie perimetrala | 45231111-6 Lucrări de demontare şi de înlocuire a conductelor | 291 m³ |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrari de reparatie a retelei de canalizare si executie a trotuarului de protectie perimetrala Repararea retelei de canalizare si apelor pluviale, hidroizolare si executare a trotuarului de protectie perimetrala | 773 333,00 MDL | mun.Chişinău Maria Dragan nr.1 | 17.09.2026 → 31.12.2026 | Rezultat nestabilit |
Întrebări și răspunsuri 4
27.08.2026 16:18 UTC · Criterii descriminatorii
Buna ziua,
Care este relevanta criteriului de min 40 persoane angajate? Este un criteriu discriminatoriu. Nu sunt nevoie de 40 de persoane pentru indeplinirea lucrarilor date. Totodata sunt avantajate companiile mari sau cele ce au activitati in diferite profile intrucat nu este specificat profilul angajatilor. Solicitam respectuos excluderea criteriului dat.
Răspunsul autorității: Buna ziua. In urma analizei solicitarii dvs, am decis modificarea criteriilor, anuntul actualizat este deja incarcat in sistem.
29.08.2026 10:19 UTC · P 19 Contracte, procese verbale...
Obiectul achiziției din antet este clar: „Lucrări de reparație a rețelei de canalizare și execuție a trotuarului”. Cu toate acestea, la punctul 19 solicită „experiență specifică în lucrări de restaurare și consolidare a minim 3 obiecte în ultimii 3 ani”. Este o barieră artificială total disproporționată, ilegală conform art. 22 din Legea 131/2015 (Principiul proporționalității și asigurării concurenței)
va rugam sa eliminati acest punct,fiind suficient experienta similara in constructia de retele apa -canalizare conform specificului de lucrari.
Răspunsul autorității: Conform Legii 131/2015 art. 21 alin. 1 lit. c "declaraţii privind cifra de afaceri totală sau, dacă este cazul, privind cifra de afaceri în domeniul de activitate aferent obiectului contractului într-o perioadă anterioară care vizează activitatea din ultimii 3 ani, în măsura în care informaţiile respective sînt disponibile. În acest ultim caz, autoritatea contractantă are obligaţia de a lua în considerare şi data la care operatorul economic a fost înfiinţat sau şi-a început activitatea comercială" autoritatea contractanta este in drept sa solicite experienta similara pentru ultimi trei ani.
29.08.2026 10:28 UTC · Cu privire la Criteriul de evaluare și Factorii de evaluare (Pct. 19-20 din Anunț):
Atât conform Legii nr. 131/2015, cât și normelor de bune practici în achiziții publice, criteriile de calificare și selecție (capacitatea tehnică, experiența similară, dotarea) sunt cerințe de tip „Admis/Respins” (îndeplinit/neîndeplinit). Acestea servesc strict pentru verificarea eligibilității ofertantului înainte de evaluarea ofertelor.Introducerea factorului de evaluare nr. 4 „Îndeplinirea criteriilor de selecție” cu o pondere de 15% în cadrul criteriului „Raport calitate-preț” constituie o eroare juridică majoră. Un criteriu de calificare nu poate fi punctat dublu ca factor de evaluare a ofertei.Solicitare: Vă solicităm anularea factorilor de evaluare neconformi sau modificarea criteriului de atribuire în „Prețul cel mai scăzut”, specific procedurilor simple de tip Cererea Ofertelor de Prețuri (COP) pentru lucrări standardizate.
Răspunsul autorității: In urma analizei solicitarii dvs anuntul a fost actualizat si este deja incarcat in sistem.
29.08.2026 10:36 UTC · Cu privire la Cuantumul Garanției de Bună Execuție (Pct. 8 din Anunț)
Cu privire la Cuantumul Garanției de Bună Execuție (Pct. 8 din Anunț):În anunț este solicitată o garanție de bună execuție în cuantum de 15%. Conform Documentației Standard pentru realizarea achizițiilor publice de lucrări (Aprobată prin Ordinul Ministerului Finanțelor), cuantumul garanției de bună execuție a contractului se stabilește în faza de contractare și nu poate depăși maximum 10% din valoarea de atribuire a contractului.Solicitare: Vă solicităm diminuarea cuantumului garanției de bună execuție la valoarea legală de maximum 10%.În cazul unui răspuns evaziv sau al refuzului de a remedia aceste neconformități majore,Privind punctele 8,19,20 ne rezervăm dreptul legal de a ataca Anunțul de Participare direct la Agenția Națională pentru Soluționarea Contestațiilor (ANSC), solicitând suspendarea procedurii.
Răspunsul autorității: Conform legii 131/2015 art.68 alin "(5) La achiziţia de bunuri şi servicii cu o valoare estimată mai mică de 800000 de lei şi de lucrări cu o valoare estimată mai mică de 2000000 de lei, autoritatea contractantă este în drept să nu ceară operatorului economic garanţie pentru ofertă. În cazul în care autoritatea contractantă cere o astfel de garanţie, se vor respecta prevederile prezentului articol" si "(12) Cuantumul garanţiei de bună execuţie a contractului nu trebuie să depăşească 15% din valoarea de deviz a contractului de achiziţii publice. În cazurile în care adaosul comercial este limitat prin act normativ, cuantumul garanției de bună execuție nu va depăși limita prevăzută de actul normativ respectiv" autoritatea contractanta a respectat cadrul legal.
Documente 6
Modificări oficiale 2
28.08.2026 12:47 UTC
General change of Contract Notice
30.08.2026 07:36 UTC
General change of Contract Notice