Finalizată
CPV 79300000-7
Servicii de promovare a conținutului informațional al Guvernului Republicii Moldova pe platformele de social media
Valoarea lotului
125 000,00
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
25.08 17:05→ 28.08 10:00
Depunere
28.08 10:00→ 02.09 09:00
Evaluare
02.09 09:00
Examinate
fără date
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Obiectul achiziției
1
1
Serviciu
79300000-7
Studii de piaţă şi cercetare economică; sondaje şi statistici
Cantitate: 1 Ora
Documentele achiziției
4
DOCX
anunt de participare_servicii promovare on-line.docx
Documentația de atribuire · 25.08.2026 17:05
PDF
caiet de sarcini promovare.signed.pdf
Documentația de atribuire · 25.08.2026 17:05
DOCX
anunt de participare_servicii promovare on-line.docx
Documentația de atribuire · 25.08.2026 17:05
PDF
caiet de sarcini promovare.signed.pdf
Documentația de atribuire · 25.08.2026 17:05
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
04.09.2026 17:04 → 31.12.2026 17:04
118 z.
Locul executării
mun.Chişinău
Piata Marii Adunari Nationale, 1
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 79300000 · în 12 luni: 475 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
900,00110 000,00 MDL
acest lot: 125 000,00 MDL · mai scump decât 90 % din achiziții
·în regiunea mun. Chișinău: 408
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Cancelaria de Stat · pe toată perioada181
achiziții
123
cu câștigător
11
nedesfășurate
41
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
BTS PRO
(16)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 7930 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Servicii de promovare digitală
120 000,00
ofertare până 10.09 10:00
Bunuri și servicii pentru organizarea evenimentelor de promovare și lansare
Artpoligraf
1 975,50
finalizat · atribuit
Bunuri și servicii pentru organizarea evenimentelor de promovare și lansare
ED-COLOR
1 833,33
finalizat · atribuit
Servicii de organizare a licitatiei pentru comercializarea mijloacelor de transport
S.R.L. "LEXASIGUR"
5 000,00
finalizat · atribuit
Bunuri și servicii pentru organizarea evenimentelor de promovare și lansare
Total Gravura
1 016,67
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.