Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1787663472564
Reparația unei portiuni de drum din beton de ciment pe str. Ion Creanga s. Slobozia Mare r-ul Cahul
Se primesc oferte
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
758 700,00 MDL
Până la termen
3z 9h
09.09.2026 13:30 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Este potrivită această achiziție pentru compania mea?
Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.
Creați profilul companieiPrezentarea procedurii
Reparația unei portiuni de drum din beton de ciment pe str. Ion Creanga s. Slobozia Mare r-ul Cahul
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 758 700,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Primaria Slobozia Mare · 758 700,00 MDL · 2026-08-25 → 2027-06-29
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
28.08.2026 · 08:47 UTC
Clarificarea condițiilor
25.08.2026 → 04.09.2026 13:30 UTC
Se primesc oferte
04.09.2026 → 09.09.2026 13:30 UTC
Executarea contractului
14.09.2026 → 29.06.2027 13:23 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Reparația unei portiuni de drum din beton de ciment pe str. Ion Creanga s. Slobozia Mare r-ul Cahul | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Reparația unei portiuni de drum din beton de ciment pe str. Ion Creanga s. Slobozia Mare r-ul Cahul Reparația unei portiuni de drum din beton de ciment pe
str. Ion Creanga s. Slobozia Mare r-ul Cahul
| 758 700,00 MDL | s.Slobozia Mare s. Slobozia Mare | 14.09.2026 → 29.06.2027 | Rezultat nestabilit |
Întrebări și răspunsuri 3
26.08.2026 09:16 UTC · Caiet de sarcini
Vă rugăm să indicați marca betonului
Răspunsul autorității: Buna ziua, marca beton C20/25.
26.08.2026 09:18 UTC · Formular
Vă rugăm să publicați Formularul 5 sau 1 fără prețuri. Vă mulțumesc
Răspunsul autorității: Buna ziua, am adaugat la documetele achizitiei Formular Nr.1B.
27.08.2026 06:39 UTC · cs
caietul de sarcini initial si cu cel desfasurat care ati incarcat difera. sunt alte pozitii, care e totusi e corect? faceti o claritate va rugam
Răspunsul autorității: Buna ziua, s-a produs o eroare, am modificat formularul 1B, variata corecta este atasat la procedura de achizitie.
Documente 6
Modificări oficiale 2
26.08.2026 14:50 UTC
General change of Contract Notice
28.08.2026 08:47 UTC
General change of Contract Notice