Вернуться в каталог
ocds-b3wdp1-MD-1787660744588
Achiziționarea Implanturilor traumatologico-ortopedice conform necesităților IMSP Insitutul de Medicină Urgentă pentru anul 2026
Разъяснение условий
Открытый тендер
·Критерий выбора: Автоматически
Оценочная стоимость
1 006 199,40 MDL
До дедлайна
6д 3ч
10.09.2026 11:00 UTC
Электронный аукцион: 11.09.2026 11:00 UTC
Лоты
4
Поданные предложения
Не раскрывается
Источник публикует предложения только после подведения итогов
AI-разбор закупки
Как формируется анализ
Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.
- основные требования
- необходимые документы
- важные сроки
- риски и ограничения
- цитаты из исходных документов
Проанализировать закупку
Бесплатно на старте.
Подходит ли эта закупка моей компании?
Создайте профиль компании, чтобы увидеть разбор соответствия: CPV, регион, бюджет, процедура и требуемые документы.
Создать профиль компанииОбзор процедуры
Achiziționarea Implanturilor traumatologico-ortopedice conform necesităților IMSP
Insitutul de Medicină Urgentă pentru anul 2026
Параметры закупки
- CPV
- 33 › 33100000-1 · Echipamente medicale
- Категория
- Товары
- Тип процедуры
- Открытый тендер
- Критерий выбора
- Автоматически
- Подача предложения
- Электронная подача
- Правовое основание
- Национальное законодательство о закупках
- Финансирование ЕС
- нет
- Плановый бюджет
- 1 006 200,00 MDL
- Лоты можно объединять
- нет
- Порядок подачи (обоснование)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Финансирование
- CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE · 1 006 200,00 MDL · 2026-08-25 → 2026-12-30
- Критерии допуска
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Этапы процедуры
Опубликовано
25.08.2026 · 12:28 UTC
Разъяснение условий
25.08.2026 → 04.09.2026 11:00 UTC
Принимают предложения
04.09.2026 → 10.09.2026 11:00 UTC
Исполнение контракта
01.10.2026 → 31.12.2026 00:00 UTC
Предметы закупки 15
| # | Лот | Предметы закупки | CPV | Количество |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Lot nr. 1.1 Implanturi convenționale pentru fragmente oase mici - Șuruburi corticale autotarodante Ø3.5mm | 33100000-1 Echipamente medicale | 500 шт. |
| 2 | 1 | Lot nr. 1.2 Implanturi Blocate pentru fragmente oase mici - Șuruburi corticale blocante autotarodante Ø2.7mm | 33100000-1 Echipamente medicale | 300 шт. |
| 3 | 1 | Lot nr. 1.3 Implanturi Blocate pentru fragmente oase mici - Șuruburi corticale blocante autotarodante Ø2.7mm | 33100000-1 Echipamente medicale | 500 шт. |
| 4 | 1 | Lot nr. 1.4 Implanturi Blocate pentru fragmente oase mici - Șuruburi corticale blocante autotarodante Ø2.7mm | 33100000-1 Echipamente medicale | 500 шт. |
| 5 | 1 | Lot nr. 1.5 Implanturi Blocate pentru fragmente oase mici - Șuruburi corticale blocante autotarodante Ø2.7mm | 33100000-1 Echipamente medicale | 40 шт. |
| 6 | 1 | Lot nr. 1.6 Implanturi Blocate pentru fragmente oase mici - Șuruburi corticale blocante autotarodante Ø2.7mm | 33100000-1 Echipamente medicale | 30 шт. |
| 7 | 2 | Lot nr. 2.1 Implanturi Blocate pentru fragmente oase mari - Șuruburi corticale blocante autotarodante Ø5.0mm | 33100000-1 Echipamente medicale | 30 шт. |
| 8 | 2 | Lot nr. 2.2 Implanturi Blocate pentru fragmente oase mari - Șuruburi corticale blocante autotarodante Ø5.0mm | 33100000-1 Echipamente medicale | 20 шт. |
| 9 | 2 | Lot nr. 2.3 Implanturi Blocate pentru fragmente oase mari - Șuruburi corticale blocante autotarodante Ø5.0mm | 33100000-1 Echipamente medicale | 40 шт. |
| 10 | 2 | Lot nr. 2.4 Implanturi Blocate pentru fragmente oase mari - Șuruburi corticale blocante autotarodante Ø5.0mm | 33100000-1 Echipamente medicale | 40 шт. |
| 11 | 3 | Lot nr. 3.1 Tijă Centromedulară femurală blocată, anatomica, pentru femur proximal, canulată tip PFN (titan) - Tije PFN 130° canulate, stânga/dreapta, titan | 33100000-1 Echipamente medicale | 150 шт. |
| 12 | 3 | Lot nr. 3.2 Tijă Centromedulară femurală blocată, anatomica, pentru femur proximal, canulată tip PFN (titan) - Tije PFN 130° canulate, stânga/dreapta, titan | 33100000-1 Echipamente medicale | 250 шт. |
| 13 | 3 | Lot nr. 3.3 Tijă Centromedulară femurală blocată, anatomica, pentru femur proximal, canulată tip PFN (titan) - Tije PFN 130° canulate, stânga/dreapta, titan | 33100000-1 Echipamente medicale | 150 шт. |
| 14 | 4 | Lot nr. 4.1 Tijă Centramedulară de Tibie Zăvorîtă Canulată de Reconstrucție (titan) | 33100000-1 Echipamente medicale | 30 шт. |
| 15 | 4 | Lot nr. 4.2 Tijă Centramedulară de Tibie Zăvorîtă Canulată de Reconstrucție (titan) | 33100000-1 Echipamente medicale | 90 шт. |
Лоты 4
| # | Лоты | Сумма | Место исполнения | Период поставки/исполнения | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot nr. 1.1 Implanturi convenționale pentru fragmente oase mici - Șuruburi corticale autotarodante Ø3.5mm | 204 200,00 MDL | mun.Chişinău mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2 | 01.10.2026 → 31.12.2026 | Итог не подведён |
| 2 | Lot nr. 2.1 Implanturi Blocate pentru fragmente oase mari - Șuruburi corticale blocante autotarodante Ø5.0mm | 89 900,00 MDL | mun.Chişinău mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2 | 01.10.2026 → 31.12.2026 | Итог не подведён |
| 3 | Lot nr. 3.1 Tijă Centromedulară femurală blocată, anatomica, pentru femur proximal, canulată tip PFN (titan) - Tije PFN 130° canulate, stânga/dreapta, titan | 610 677,50 MDL | mun.Chişinău mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2 | 01.10.2026 → 31.12.2026 | Итог не подведён |
| 4 | Lot nr. 4.1 Tijă Centramedulară de Tibie Zăvorîtă Canulată de Reconstrucție (titan) | 101 421,90 MDL | mun.Chişinău mun. Chișinău MD-2005, bd. Grigore Vieru, 22/2 | 01.10.2026 → 31.12.2026 | Итог не подведён |