202608241536_Anunt_participare_semnat.pdf
Pag. 1–2
ANUNȚ DE PARTICIPARE privind achiziționarea serviciilor de organizare și implementare Campanie națională de comunicare și informare (materiale video, social media, campanii regionale) pentru Sistemul Informațional „Registrul Fermierilor” prin procedura de achiziție Licitație deschisă *Procedura a fost inclusă în planul de achiziții publice a autorității contractante (Da/Nu): Da Link-ul către planul de achiziții publice publicat: https://maia.gov.md/sites/default/files/Documente%20atasate%20Advance%20Pagines/Plan%20an ual%20modificat%2006%2008%202026.signed.signed.signed.semnat.pdf 1. Denumirea autorității contractante: Ministerul Agriculturii și Industriei Alimentare 2. IDNO: 1008601000570 3. Adresa: MD-2004, mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfînt 162 4. Numărul de telefon pentru informații: 022 204527 5. Adresa de e -mail și pagina web oficială ale autorității contractante: www.maia.gov.md, email: [email protected] 6. Adresa de e-mail sau pagina web oficială de la care se va putea obține accesul la documentația de atribuire: documentația de atribuire este anexată în cadrul procedurii în SIA RSAP 7. Tipul autorității contractante și obiectul principal de activitate (dacă este cazul, mențiunea că autoritatea contractantă este o autoritate centrală de achiziție sau că achiziția implică o altă formă de achiziție comună): autoritate centrală 8. Cumpărătorul invită operatorii economici interesați, care îi pot satisface necesitățile, să participe la procedura de achiziție privind prestarea următoarelor servicii: Nr. d/o Cod CPV Denumirea bunurilor/ serviciilor U.M. Cant. Specificarea tehnică deplină solicitată, Standarde de referință Valoarea estimată 1 79341000-6 (Servicii de publicitate) Servicii de organizare și implementare Campanie națională de comunicare și informare (materiale video, social media, campanii regionale) pentru Sistemul Informațional „Registrul Fermierilor” Servicii de creație și design 1 Specificația tehnică deplină precum și unitățile de măsură detaliate sunt indicate în Caietul de sarcini 69.000 MDL Servicii de producție tipărituri 1 420.000 MDL Servicii de Producție video și audio 1 133.000 MDL Servicii de Media TV 1 360.000 MDL Servicii de Media radio 1 86.000 MDL Servicii de Media online și digital 1 70.000 MDL Servicii de Management și coordonare 1 115.000 MDL Valoarea estimativă totală 1.253.000 MDL
Pag. 2–3
TV 1 360.000 MDL Servicii de Media radio 1 86.000 MDL Servicii de Media online și digital 1 70.000 MDL Servicii de Management și coordonare 1 115.000 MDL Valoarea estimativă totală 1.253.000 MDL 9. În cazul procedurilor de preselecție se indică numărul minim al candidaților și, dacă este cazul, numărul maxim al acestora: Nu este cazul 10. În cazul în care contractul este împărțit pe loturi un operator economic poate depune oferta (se va selecta): ■ Pentru un singur lot; 11. Admiterea sau interzicerea ofertelor alternative: nu se admite 12. Termenii și condițiile de livrare/prestare solicitați: termenul estimativ pentru prestarea serviciilor este de 4 luni, dar nu mai târziu de 31.12.2026 (incluzând și perioada de recepție și de facturare) 13. Termenul de valabilitate a contractului: 31.12.2026 14. Contract de achiziție rezervat atelierelor protejate sau că acesta poate fi executat numai în cadrul unor programe de angajare protejată (după caz): Nu este cazul 15. Prestarea serviciului este rezervată unei anumite profesii în temeiul unor legi sau al unor acte administrative (după caz) (se menționează respectivele acte cu putere de lege și acte administrative): Nu este cazul 16. Scurta descriere a criteriilor privind eligibilitatea operatorilor economici care pot determina eliminarea acestora și a criteriilor de selecție/de preselecție; nivelul minim (nivelurile minime) al (ale) cerințelor eventual impuse; se menționează informațiile solicitate (DUAE, documentație): Nr. d/o Criteriile de calificare și de selecție (descrierea criteriului / cerinței) Mod de demonstrare a îndeplinirii criteriului / cerinței Nivelul minim/ Obligativitatea 1 Oferta tehnică Anexa nr. 1 la Anunț de participare Obligatoriu 2 Oferta de preț Anexa nr. 2 la Anunț de participare Obligatoriu 3 DUAE completat Anexa nr. 3 Obligatoriu 4 Garanția pentru ofertă fie sub formă de garanție bancară sau prin depunerea sumei garanției pe contul de decontare a autorității contractante 1% din suma ofertei fără TVA Dispoziția de plată confirmată prin aplicarea semnăturii electronice al ofertantului sau Garanție bancară emisă de către instituția financiară unde se deservește ofertantul Obligatoriu 5 Declarație privind valabilitatea ofertei pentru o durată de 30 zile Declarația completată conform Anexei nr. 8 la Documentația standard aprobată prin Ordinul Ministrului Finanțelor nr. 115 din 15.09.2021 Obligatoriu
Pag. 3–5
ilitatea ofertei pentru o durată de 30 zile Declarația completată conform Anexei nr. 8 la Documentația standard aprobată prin Ordinul Ministrului Finanțelor nr. 115 din 15.09.2021 Obligatoriu 6 Demonstrarea capacității de exercitare a activității profesionale Certificatul / Decizia de înregistrare sau a Extrasului din Registrul de Stat al persoanelor juridice, confirmată prin aplicarea semnăturii electronice a participantului Obligatoriu 7 Portofoliul ofertantului - Experiență în campanii de interes public : Cel puțin două contracte trebuie să fi vizat comunicarea unor politici publice și/sau reforme și/sau programe guvernamentale și/sau proiecte finanțate de UE și/sau instituții financiare internaționale sau alte organizații internaționale; - Capacitate de producție media: Ofertantul va demonstra experiență în producerea și difuzarea de materiale multimedia, inclusiv spoturi TV și radio, materiale video pentru mediul online, materiale grafice și tipărite, precum și în planificarea și achiziția de spațiu media la nivel național; - Capacitate operațională: Ofertantul va demonstra capacitatea de a implementa simultan activități de comunicare la nivel național și local, inclusiv organizarea de evenimente, coordonarea activităților în teritoriu și colaborarea cu autorități publice și alte instituții relevante Obligatoriu 8 Contracte similare - Ofertantul (operator economic sau membrii asocierii de operatori economici împreună și, după caz, terțul susținător) trebuie să facă dovada serviciilor similare prestate în ultimii 3 ani, calculați de la termenul limită pentru depunerea ofertelor, din care să rezulte că a prestat Obligatoriu servicii similare celor care fac obiectul procedurii de atribuire, la nivelul a maxim 3 contracte, în valoare cumulată de minim 1.300.000,00 MDL fără TVA 9 Capacitatea economică și financiară - Ofertantul (operator economic sau membrii asocierii de operatori economici împreună și, după caz, terțul susținător) trebuie să demonstreze o cifră de afaceri medie anuală pe ultimii 3 ani financiari disponibili (2023, 2024, 2025) sau ultimii 3 ani financiari disponibili la data termenului limită de depunere a ofertelor) în cuantum de minimum 1.300.000,00 MDL fără TVA Obligatoriu 10 Echipa de experți ofertantul propune echipa de experți pentru implementare, conform cerințelor din Caietul de sarcini Obligatoriu 11 Formulare și Declarații Conform caietului de sarcini și Formularelor XX * Toate documentele se depun semnate electronic 17. Garanția pentru ofertă (de participare): cuantumul 1% din suma ofertei fără TVA Ministerul Agriculturii și Industriei Alimentare, Cod fiscal: 1008601000570 Adresa Băncii: mun. Chișinău, str. Constantin Tănase, 7 Banca: MF-Trezoreria de Stat, Cod bancar: TREZMD2X IBAN: MD96TRPCAA518410A00630AA 18. Garanția de bună execuție a contractului, cuantumul 10 % din valoarea ofertei fără TVA. Se va pr
Pag. 5–6
n Tănase, 7 Banca: MF-Trezoreria de Stat, Cod bancar: TREZMD2X IBAN: MD96TRPCAA518410A00630AA 18. Garanția de bună execuție a contractului, cuantumul 10 % din valoarea ofertei fără TVA. Se va prezenta de către ofertantul cîștigător la semnarea contractului. Garanția de bună execuție a contractului se constituie în scopul asigurării autorității contractante de îndeplinirea cantitativă, calitativă și în perioada convenită a contractului și se reține în caz de încălcare a acestor prevederi. Operatorul economic alege forma de constituire și depunere a garanției de bună execuție la semnarea contractului de achiziții publice, conform art. 68 alin. (91) din Legea 131/2015 privind achizițiile publice. IBAN: MD75TRPCAA518440B00630AA 19. Motivul recurgerii la procedura accelerată (în cazul licitației deschise, restrânse și a procedurii negociate), după caz: Nu este cazul 20. Tehnici și instrumente specifice de atribuire (dacă este cazul specificați dacă se va utiliza acordul-cadru, sistemul dinamic de achiziție sau licitația electronică): Nu este cazul 21. Condiții speciale de care depinde îndeplinirea contractului (indicați după caz): Nu este cazul 22. Ofertele se prezintă în valuta: lei moldovenești 23. Criteriul de evaluare aplicat pentru atribuirea contractului: prețul cel mai scăzut (cu respectarea în totalitate a cerințelor minime și obligatorii) și a specificațiilor tehnice; 24. Factorii de evaluare a ofertei celei mai avantajoase din punct de vedere economic, precum și ponderile lor: nu este cazul 25. Termenul limită de depunere/deschidere a ofertelor: - conform SIA RSAP /până la: [ora exactă]: ...... - pe: [data] ...... 26. Adresa la care trebuie transmise ofertele sau cererile de participare: Ofertele sau cererile de participare vor fi depuse electronic prin intermediul SIA RSAP 27. Termenul de valabilitate a ofertelor: 30 de zile calendaristice de la data limită de depunere a ofertei 28. Locul deschiderii ofertelor: SIA RSAP / ... (adresa deschiderii) Ofertele întârziate vor fi respinse. 29. Persoanele autorizate să asiste la deschiderea ofertelor: Ofertanții sau reprezentanții acestora au dreptul să participe la deschiderea ofertelor, cu excepția cazului când ofertele au fost depuse prin SIA RSAP. 30. Limba sau limbile în care trebuie redactate ofertele sau cererile de participare: limba română 31. Respectivul contract se referă la un proiect și/sau program finanțat din fonduri ale Uniunii Europene: nu 32. Denumirea și adresa organismului competent de soluționare a contestațiilor: Agenția Națională pentru Soluționarea Contestațiilor Adresa: mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt nr.124 (et.4), MD 2001; Tel/Fax/email:022-820 652, 022 820-651, [email protected] 33. Data (datele) și referința (referințele) publicărilor anterioare în Jurnalul Oficial al Uniunii Europene privind contractul (contractele) la care se referă anunțul respectiv (dacă este cazul): N
Pag. 6–7
33. Data (datele) și referința (referințele) publicărilor anterioare în Jurnalul Oficial al Uniunii Europene privind contractul (contractele) la care se referă anunțul respectiv (dacă este cazul): Nu este cazul 34. În cazul achizițiilor periodice, calendarul estimat pentru publicarea anunțurilor viitoare: Nu este cazul 35. Data publicării anunțului de intenție sau, după caz, precizarea că nu a fost publicat un astfel de anunț: Anunț de intenție nr. 5 / 05.08.2026 publicat în BAP nr. 62 la data de 7 august 2026 36. Data transmiterii spre publicare a anunțului de participare: ...... 37. În cadrul procedurii de achiziție publică se va utiliza/accepta: Denumirea instrumentului electronic Se va utiliza/accepta sau nu Depunerea electronică a ofertelor sau a cererilor de participare DA Sistemul de comenzi electronice Nu Facturarea electronică DA Plățile electronice Nu 38. Contractul intră sub incidența Acordului privind achizițiile guvernamentale al Organizației Mondiale a Comerțului (numai în cazul anunțurilor transmise spre publicare în Jurnalul Oficial al Uniunii Europene): nu (se specifică da sau nu) 39. Alte informații relevante: Nu este cazul Conducătorul grupului de lucru: Andrian DIGOLEAN, Secretar de stat.
Previzualizarea are caracter informativ. Doar originalul oficial din sursă are valoare juridică.