RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 1
Finalizată CPV 15800000-6

Хлебобулочные изделия

Gimnaziul s.Tomai с.Томай (АТО Гагаузия) Publicat 21.08.2026 17:59
Valoarea lotului
61 200,00
MDL
Atribuit
61 065,55
AO IUGINTERTRANS · 26.08.2026 11:28
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
21.08 17:5923.08 00:30
Depunere
23.08 00:3026.08 00:30
Evaluare
26.08 00:30
Examinate
26.08 11:28
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Atribuit AO IUGINTERTRANS · 61 065,55 MDL · 26.08.2026 11:28

Obiectul achiziției

1
1
Хлебобулочные изделия
15800000-6 Различые продукты питания
Cantitate: 11 933 ед.

Documentele achiziției

2
PDF
anunt de participare.semnat.pdf
Anunț de participare · 21.08.2026 17:59
DOCX
an_2_870_md.docx
Documentația de atribuire · 21.08.2026 17:59
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
27.08.2026 08:00 → 31.12.2026 08:00
126 z.
Locul executării
с.Томай (АТО Гагаузия)
ул.Школьная 103а
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 15800000 · în 12 luni: 8643 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
299,05299 247,57 MDL
acest lot: 61 200,00 MDL ·în regiunea UTA Găgăuzia: 149
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi Gimnaziul s.Tomai · pe toată perioada
40
achiziții
37
cu câștigător
0
nedesfășurate
3
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: SRL SLAVENA LUX (13)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 1580 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Procurarea produselor alimentare pentru perioada septembrie-decembrie 2026 pentru gradinita de copii ,,Ghiocel,, și Centrul de zi pentru copii
290 000,00
ofertare până 07.09 08:13
Diverse produse alimentare
109 119,79
ofertare până 07.09 09:00
Produse lactate
56 159,17
ofertare până 07.09 09:00
Fructe si legume
28 095,37
ofertare până 07.09 09:00
Produse de panificatie
6 643,98
ofertare până 07.09 09:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
61 065,55 MDL
AO IUGINTERTRANS
La favorite