RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 2
Clarificarea condițiilor CPV 33600000-6

Deflazacortum 22,75 mg/ml

CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE mun.Chişinău Publicat 24.08.2026 13:05
Valoarea lotului
1 305,20
MDL
Până la închidere
6z 20h
11.09.2026 08:50
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
21.08 16:0605.09 08:50
În desfășurare
Depunere
05.09 08:5011.09 08:50
Licitație
14.09 13:18
Evaluare
după închiderea depunerii
Examinate
nepublicat
Se primesc oferte — până la 11.09.2026 08:50 au rămas 6 zile

Obiectul achiziției

1
1
Deflazacortum 22,75 mg/ml
33600000-6 Produse farmaceutice
Cantitate: 65 Bucata

Documentele achiziției

11
Anunt de participare RIH repetat.signed
Documentația de atribuire · 21.08.2026 16:06
Documentatia standard RIH repetat.signed
Documentația de atribuire · 21.08.2026 16:06
Contract model
Documentația de atribuire · 21.08.2026 16:06
Declaratie beneficiari efectivi_Model
Documentația de atribuire · 21.08.2026 16:06
Declaratie privind valabilitatea ofertei_Model
Documentația de atribuire · 21.08.2026 16:06
Propunerea financiară
Specificații tehnice · 21.08.2026 16:06
Propunerea tehnică
Specificații tehnice · 21.08.2026 16:06
Scrisoare de garantie bancara_Model
Documentația de atribuire · 21.08.2026 16:06
Lista de distributie
Documentația de atribuire · 21.08.2026 16:06
Cerere de participare_Model
Documentația de atribuire · 21.08.2026 16:06
DUAE Model
Documentația de atribuire · 21.08.2026 16:06
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
07.09.2026 → 31.12.2026
115 z.
Locul executării
mun.Chişinău
conform listei de distribuție atașate în sistemul SIA RSAP
conform listei de distribuție atașate în sistemul SIA RSAP

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 33600000 · în 12 luni: 1844 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
475,55448 324,15 MDL
acest lot: 1 305,20 MDL ·în regiunea mun. Chișinău: 738
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi CENTRUL PENTRU ACHIZITII PUBLICE CENTRALIZATE IN SANATATE · pe toată perioada
2895
achiziții
1011
cu câștigător
614
nedesfășurate
427
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: DITA ESTFARM S.R.L (1218)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 3360 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Asparaginasum 10000 UI
270 213,27
ofertare până 10.09 14:00
Basiliximabum 20 mg
748 558,67
ofertare până 10.09 14:00
Bleomycinum 15 000 UI
305 939,85
ofertare până 10.09 14:00
Calcii folinas 30 mg/3 ml
161 613,00
ofertare până 10.09 14:00
Chlorambucilum 2 mg
21 578,40
ofertare până 10.09 14:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
6z 20h
până la 11.09.2026 08:50
La favorite