RU RO
Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1787310102362

Servicii de reparație și de întreținere a aparatelor de măsurare

Anulată Atribuire directă ·Criteriu de atribuire: Doar prețul

Motivul anulării

Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).

Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.

Valoare estimată
145,83 MDL
Până la termen
Fără termen
Pentru acest tip de achiziție nu se publică un termen deschis de depunere
Loturi
2
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă

Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.

Analizează achiziția Gratuit la start.

Achiziția este finalizată

Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.

Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător

Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.

Prezentarea procedurii

Servicii de reparație și de întreținere a aparatelor de măsurare

Parametrii achiziției

CPV
5050310000-1 · Repararea şi întreţinerea maşinilor de birou
Categorie
Servicii
Tipul procedurii
Atribuire directă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
145,83 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
I.P. Camera de Stat pentru Supravegherea Marcarii · 145,83 MDL · 2026-07-16 → 2026-08-21 · Servicii de reparație și întreținere a imprimatelor de birou
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
21.08.2026 · 11:24 UTC
Se primesc oferte
01.07.2026
Desemnarea câștigătorului
21.08.2026
Executarea contractului
16.07.2026 → 16.07.2026 11:08 UTC

Obiectele achiziției 2

#LotObiectele achizițieiCPVCantitate
11Reîncărcare cartus laser50310000-1
Repararea şi întreţinerea maşinilor de birou
1 buc.
22REgenerare cartuș laser50310000-1
Repararea şi întreţinerea maşinilor de birou
1 buc.

Loturi 2

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Reîncărcare cartus laser
-
75,00 MDLmun.Chişinău
Constantin Tanase nr.7
16.07.2026 → 16.07.2026Anulată
2REgenerare cartuș laser
-
70,83 MDLmun.Chişinău
Constantin Tanase nr.7
16.07.2026 → 16.07.2026Anulată

Documente 0

Documentele nu sunt publicate în sursa oficială.

Decizii de atribuire 2

FurnizorLotValoareaStatusPublicat
S.R.L. "AURMILION"
Prețurile unitare ale câștigătorului: 75,00 MDL/buc.
175,00 MDL
Suma fără TVA: 90,00
În examinare21.08.2026 11:09 UTC
S.R.L. "AURMILION"
Prețurile unitare ale câștigătorului: 70,83 MDL/buc.
270,83 MDL
Suma fără TVA: 85,00
În examinare21.08.2026 11:09 UTC

Modificări oficiale 1

21.08.2026 11:24 UTC · Anulare · Anunț de participare
Denumirea incorectă a obiectului achiziției
string

Contracte 1

FurnizorLotSuma atribuităStatusPublicat
S.R.L. "AURMILION"270,83 MDLAnulată21.08.2026 11:09 UTC

Sursa nu publică suma contractului — este afișată suma deciziei de atribuire.