Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1787307804366
Achiziționarea serviciilor medicale pentru angajații “TERMOELECTRICA” S.A.
Anulată
Achiziție de valoare mică (micro)
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
Din motive tehnice
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
511 150,00 MDL
Până la termen
expirat
01.09.2026 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Achiziționarea serviciilor medicale pentru angajații “TERMOELECTRICA” S.A.
Parametrii achiziției
- CPV
- 85 › 85100000-0 · Servicii de sănătate
- Categorie
- Servicii
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică (micro)
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 573 850,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- TERMOELECTRICA · 573 850,00 MDL · 2026-08-21 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
21.08.2026 · 10:33 UTC
Clarificarea condițiilor
21.08.2026 → 25.08.2026 12:00 UTC
Se primesc oferte
25.08.2026 → 01.09.2026 12:00 UTC
Executarea contractului
21.09.2026 → 31.12.2026 00:00 UTC
Obiectele achiziției 2
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Examen medical profilactic obligatoriu al angajaților | 85100000-0 Servicii de sănătate | 911 unitate |
| 2 | Examen medical la reluarea activității, schimbarea locului de muncă și angajarea în câmpul muncii al angajaților | 85100000-0 Servicii de sănătate | 100 unitate |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Examen medical profilactic obligatoriu al angajaților Conform cerințelor Caietului de sarcini | 511 150,00 MDL | mun.Chişinău str.Tudor Vladimirescu, 6 | 21.09.2026 → 31.12.2026 | Anulată |
Documente 10
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 21.08.2026 10:33 UTC |
Modificări oficiale 1
21.08.2026 10:33 UTC · Anulare · Anunț de participare
Achiziționarea serviciilor medicale pentru angajații “TERMOELECTRICA” S.A.
Din motive tehnice