Finalizată
CPV 34300000-0
Lotul 17/ Acumulator (78Ah – 80Ah) ≥750 A
Valoarea lotului
5 833,33
MDL
Status
Finalizată
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
20.08 15:21→ 25.08 10:00
Depunere
25.08 10:00→ 28.08 10:00
Evaluare
01.09 14:52
Examinate
fără date
Obiectul achiziției
1
1
Lotul 17/ Acumulator (78Ah – 80Ah) ≥750 A
34300000-0
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Cantitate: 2 Bucata
Documentele achiziției
10
DOCX
anunt de participare instrumente de lucru, cabluri si accesorii tic.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 15:21
DOCX
declaratie beneficiar efectiv.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 15:21
DOCX
anunt de participare anvelope de iarnă și acumulatoare.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 16:28
DOCX
caiet de sarcini anvelope de iarnă și acumulatoare.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 16:28
DOCX
declaratie beneficiar efectiv.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 16:28
DOCX
documentatia standard anvelope de iarnă și acumulatoare.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 16:28
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
01.10.2026 → 31.12.2026
91 z.
Locul executării
mun.Chişinău
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 166
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 34300000 · în 12 luni: 1741 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
300,0147 773,30 MDL
acest lot: 5 833,33 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 738
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Serviciul de Informații și Securitate al RM · pe toată perioada344
achiziții
247
cu câștigător
25
nedesfășurate
58
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
BTS PRO
(243)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3430 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Lot 1 - Piese de schimb pentru puntea autobuzului
126 000,00
ofertare până 11.09 08:30
Lot 1 - Piese de schimb pentru autobuze – sistem de suspensie
597 500,00
ofertare până 16.09 08:30
DIVERSE PIESE DE SCHIMB PENTRU AUTOTURISME
S.R.L. "SFERA AUTOPRIM"
4 150,00
finalizat · atribuit
Pese auto
S.R.L. "F.V.I.TRAIAN-INVEST"
1 014,84
finalizat · atribuit
Piesă de schimb p-u autoturism
SOCIETATEA PE ACțIUNI DAAC HERMES
1 910,00
finalizat · atribuit
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.