Se primesc oferte
CPV 30200000-1
Compresor fără ulei
Valoarea lotului
40 000,00
MDL
Până la închidere
3z 7h
10.09.2026 10:00
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
20.08 14:07→ 02.09 10:00
Depunere
02.09 10:00→ 10.09 10:00
În desfășurare
Evaluare
după închiderea depunerii
Examinate
nepublicat
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Se primesc oferte — până la 10.09.2026 10:00
au rămas 3 zile
Obiectul achiziției
1
1
Compresor fără ulei
30200000-1
Echipament şi accesorii pentru computer
Cantitate: 6 Bucata
Documentele achiziției
5
DOCX
anunt de participare instrumente de lucru, cabluri si accesorii tic.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 14:07
DOCX
declaratie beneficiar efectiv.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 14:07
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
01.10.2026 → 31.12.2026
91 z.
Locul executării
mun.Chişinău
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 166
-
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 30200000 · în 12 luni: 2507 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
320,83196 311,00 MDL
acest lot: 40 000,00 MDL
·în regiunea mun. Chișinău: 955
Istoricul autorității
Calcul Tenderi Serviciul de Informații și Securitate al RM · pe toată perioada344
achiziții
247
cu câștigător
25
nedesfășurate
58
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
BTS PRO
(243)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 3020 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Piese și componente pentru stațiile de lucru
4 156 666,67
ofertare până 07.09 11:00
Echipamente de afișare și accesorii
69 550,00
ofertare până 07.09 14:51
Componente de stocare
135 208,33
ofertare până 09.09 10:00
Imprimante
20 200,00
ofertare până 09.09 10:00
Scanere
29 000,00
ofertare până 09.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.