RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 22
Se primesc oferte CPV 30200000-1

Patch-cord

Serviciul de Informații și Securitate al RM mun.Chişinău Publicat 20.08.2026 14:07
Valoarea lotului
86 958,33
MDL
Până la închidere
3z 21h
10.09.2026 10:00
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
20.08 14:0702.09 10:00
Depunere
02.09 10:0010.09 10:00
În desfășurare
Evaluare
după închiderea depunerii
Examinate
nepublicat
În această procedură nu se organizează licitație electronică
Se primesc oferte — până la 10.09.2026 10:00 au rămas 3 zile

Obiectul achiziției

1
1
Patch-cord
30200000-1 Echipament şi accesorii pentru computer
Cantitate: 1 Complet

Documentele achiziției

5
DOCX
anunt de participare instrumente de lucru, cabluri si accesorii tic.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 14:07
DOCX
caiet de sarcini.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 14:07
DOCX
declaratie beneficiar efectiv.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 14:07
DOCX
documentatia standard.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 14:07
DOCX
duae_new.docx
Documentația de atribuire · 20.08.2026 14:07
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
01.10.2026 → 31.12.2026
91 z.
Locul executării
mun.Chişinău
bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 166
-

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 30200000 · în 12 luni: 2512 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
323,33196 311,68 MDL
acest lot: 86 958,33 MDL ·în regiunea mun. Chișinău: 958
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi Serviciul de Informații și Securitate al RM · pe toată perioada
344
achiziții
247
cu câștigător
25
nedesfășurate
58
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: BTS PRO (243)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 3020 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Piese și componente pentru stațiile de lucru
4 156 666,67
ofertare până 07.09 11:00
Echipamente de afișare și accesorii
69 550,00
ofertare până 07.09 14:51
Componente de stocare
135 208,33
ofertare până 09.09 10:00
Imprimante
20 200,00
ofertare până 09.09 10:00
Scanere
29 000,00
ofertare până 09.09 10:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
3z 21h
până la 10.09.2026 10:00
La favorite