Вернуться в каталог
Государственная закупка·ocds-b3wdp1-MD-1787206089497
Rechizite de birou
Электронный аукцион
Закупка малой стоимости
·Критерий выбора: Автоматически
Оценочная стоимость
478 153,00 MDL
До дедлайна
1д 8ч
04.09.2026 09:00 UTC
Электронный аукцион: 07.09.2026 06:00 UTC
Лоты
86
Поданные предложения
Не раскрывается
Источник публикует предложения только после подведения итогов
AI-разбор закупки
Как формируется анализ
Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.
- основные требования
- необходимые документы
- важные сроки
- риски и ограничения
- цитаты из исходных документов
Проанализировать закупку
Бесплатно на старте.
Подходит ли эта закупка моей компании?
Создайте профиль компании, чтобы увидеть разбор соответствия: CPV, регион, бюджет, процедура и требуемые документы.
Создать профиль компанииОбзор процедуры
Rechizite de birou
Параметры закупки
- CPV
- 30 › 30100000-0 · Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
- Категория
- Товары
- Тип процедуры
- Закупка малой стоимости
- Критерий выбора
- Автоматически
- Подача предложения
- Электронная подача
- Правовое основание
- Национальное законодательство о закупках
- Финансирование ЕС
- нет
- Плановый бюджет
- 478 153,00 MDL
- Лоты можно объединять
- нет
- Порядок подачи (обоснование)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Финансирование
- IMSP Institutul de Cardiologie · 478 153,00 MDL · 2026-01-01 → 2026-12-31
- Критерии допуска
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Этапы процедуры
Опубликовано
25.08.2026 · 13:00 UTC
Разъяснение условий
20.08.2026 → 27.08.2026 09:00 UTC
Принимают предложения
27.08.2026 → 04.09.2026 09:00 UTC
Исполнение контракта
15.09.2026 → 31.03.2027 00:00 UTC
Предметы закупки 86
| # | Лот | Предметы закупки | CPV | Количество |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Hârtie color asortată ”în culori pastelate; A4; 160 gr/mp; nr. 50 file | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 1 ед. |
| 2 | 2 | Plic pentru corespondență clasică și comercială ,alb pe bandă siliconică .Prevazut cu deschidere rapidă și acces protejat,22 x 11 cm | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 150 ед. |
| 3 | 3 | Hirtie A4- xerox /foto alb/ mat ,( diplome) pentru birou 160–220 g/m² | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 2 ед. |
| 4 | 4 | Hirtie A4- xerox /foto alb/ satin ,( diplome) pentru birou 160–220 g/m² | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 2 ед. |
| 5 | 5 | Hirtie Xerox A3,nr.5 topuri ,Clasa A; gramaj 80 gr/mp >153 % CIE, unitatea de masura cutie | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 5 ед. |
| 6 | 6 | Hirtie Xerox A4,nr.5 topuri ,Clasa A; gramaj 80 gr/mp >153 % CIE, unitatea de masura cutie | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 300 ед. |
| 7 | 7 | Hirtie Xerox A4,nr.5 topuri ,Clasa B; gramaj 80 gr/mp-≤ 153%CIE, unitatea de masura cutie | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 300 ед. |
| 8 | 8 | Cub notițe de hârtie alba nr.400;90 x90 x45 | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 100 ед. |
| 9 | 9 | Agrafe-cancelarie-mici,28 mm,nr 100, unitatea de masura cutie | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 100 ед. |
| 10 | 10 | Agrafe-cancelarie-mari 50 mm,nr 100, unitatea de masura cutie | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 100 ед. |
| 11 | 11 | Creioane simple H-2H | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 250 ед. |
| 12 | 12 | Radiere/gume 300/40 | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 130 ед. |
| 13 | 13 | Rigle metalice/inox -30 cm | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 85 ед. |
| 14 | 14 | File Birotik Expres,A4,grosime 40 mic. Nr.100, unitatea de masura cutie | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 55 ед. |
| 15 | 15 | File Birotik Expres,A4,grosime 50 mic. Nr.100, unitatea de masura cutie | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 100 ед. |
| 16 | 16 | File Birotik Expres,A5,40 mic. Nr.100 unitatea de masura cutie | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 14 ед. |
| 17 | 17 | Indecși autoadezivi,5 culori,plastic,amb.25 file, unitatea de masura cutie | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 86 ед. |
| 18 | 18 | Mape transparente/cu colț | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 100 ед. |
| 19 | 19 | Registre/caiet de cancelarie matematică A4 (96 file) | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 140 ед. |
| 20 | 20 | Registre /caiet de cancelarie matematică (24 foi) | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 80 ед. |
| 21 | 21 | Registre de evidență a deplasărilor | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 4 ед. |
| 22 | 22 | Registre de evidență a perfecționărilor/specializărilor profesionale | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 4 ед. |
| 23 | 23 | Registre de evidență a categoriilor profesionale | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 20 ед. |
| 24 | 24 | Registre de evidență a concediilor de maternitate și îngrijirea copiilor | 30100000-0 Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului | 4 ед. |
| Показать ещё (24 / 86) | ||||
Лоты 86
| # | Лоты | Сумма | Место исполнения | Период поставки/исполнения | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hartie color asortata | 180,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 2 | Plic pentru corespondenta | 105,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 3 | Hartie A4 pt diplome | 250,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 4 | Hartie A4 pt diplome, satin | 250,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 5 | Hirtie Xerox A3 | 645,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 6 | Hirtie Xerox A4,nr.5 topuri ,Clasa A | 102 000,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 7 | Hirtie Xerox A4,nr.5 topuri ,Clasa B | 116 250,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 8 | Cub notițe de hârtie alba nr.400;90 x90 x45 | 2 000,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 9 | Agrafe-cancelarie-mici,28 mm,nr 100 | 700,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 10 | Agrafe-cancelarie-mari 50 mm,nr 100 | 1 950,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 11 | Creioane simple H-2H | 875,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 12 | Radiere/gume 300/40 | 585,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 13 | Rigle metalice/inox -30 cm | 850,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 14 | File Birotik Expres,A4,grosime 40 mic. Nr.100 | 3 465,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 15 | File Birotik Expres,A4,grosime 50 mic. Nr.100 | 7 300,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 16 | File Birotik Expres,A5,40 mic. Nr.100 | 504,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 17 | Indecși autoadezivi,5 culori,plastic,amb.25 file | 842,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 18 | Mape transparente/cu colț | 420,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 19 | Registre/caiet de cancelarie matematică A4 (96 file) | 5 250,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 20 | Registre /caiet de cancelarie matematică (24 foi) | 1 760,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 21 | Registre de evidență a deplasărilor | 144,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 22 | Registre de evidență a perfecționărilor/specializărilor profesionale | 145,20 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 23 | Registre de evidență a categoriilor profesionale | 700,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| 24 | Registre de evidență a concediilor de maternitate și îngrijirea copiilor | 144,00 MDL | mun.Chişinău Chisinau, str. N. Testimitanu 29/1 | 15.09.2026 → 31.03.2027 | Итог не подведён |
| Показать ещё (24 / 86) | |||||
Вопросы и ответы 1
25.08.2026 13:00 UTC · Calrificare documentatiei
Va rugam sa anexati Anuntul de participare si Documentele Standard (Anexa 22 si 23) in format redactabil. Multumim anticipat.
Ответ заказчика: Toate documentele is incarcate in format word, va rugam sa nu abuzati de instrumentul clarificarilor