anunt de participare .docx
Anexa nr. 2 la Documentația standard
aprobată prin Ordinul Ministrului Finanţelor
nr. 115 din 15.09.2021
ANUNȚ DE PARTICIPARE
privind achiziționarea aparaturii de iluminat și lămpilor electrice
prin cererea ofertelor de preţuri
Denumirea autorității contractante: Agenția Servicii Publice (ASP)
IDNO: 1002600024700
Adresa: mun. Chişinău, str. A. Puşkin, 42
Numărul de telefon/fax: tel.: 022 504021; 022 504654
Adresa de e-mail și pagina web oficială ale autorității contractante: [email protected]; www.asp.gov.md
6. Adresa de e-mail sau pagina web oficială de la care se va putea obține accesul la documentația de atribuire: documentația de atribuire este anexată în cadrul procedurii în SIA RSAP, www.asp.gov.md
Tipul autorității contractante și obiectul principal de activitate (dacă este cazul, mențiunea că autoritatea contractantă este o autoritate centrală de achiziție sau că achiziția implică o altă formă de achiziție comună): Instituție publică cu autonomie financiară.
8. Procedura a fost inclusă în planul de achiziții publice a autorității contractante (Da/Nu): DA; Link-ul către planul de achiziții publice publicat: https://www.asp.gov.md/sites/default/files/transparenta/achizitii/plan-anual/2026/planul-general-achizitii-anul-2026.pdf
9. Cumpărătorul invită operatorii economici interesați, care îi pot satisface necesitățile, să participe la procedura de achiziție privind livrarea/prestarea următoarelor bunuri/servicii:
Notă: Nu vor fi acceptate ofertele prețul cărora va depăși cu 30% suma estimativă a autorității contractante, în corespundere cu prevederile legislației în vigoare.
10. În cazul procedurilor de preselecție se indică numărul minim al candidaților și, dacă este cazul, numărul maxim al acestora: nu se aplică.
11. În cazul în care contractul este împărțit pe loturi, un operator economic poate depune oferta (se va selecta): nu se aplică.
Admiterea sau interzicerea ofertelor alternative: nu se admite.
Termenii și condițiile de livrare/prestare/executare solicitați: Bunurile vor fi livrate în termen de 14 (paisprezece) zile din data semnării contractului.
Locul livrării bunurilor: mun. Chișinău, str. A. Pușkin, nr. 42.
Termenul de valabilitate a contractului: 31.12.2026
Contract de achiziție rezervat atelierelor protejate sau că acesta poate fi executat numai în cadrul unor programe de angajare protejată (după caz): nu se aplică.
Prestarea serviciului este rezervată unei anumite profesii în temeiul unor acte cu putere de lege sau al unor acte administrative (după caz): nu se aplică.
Scurta descriere a criteriilor privind eligibilitatea operatorilor economici care pot determina eliminarea acestora și a criteriilor de selecție; nivelul minim (nivelurile minime) al (ale) cerințelor eventual impuse; se menționează informațiile solicitate (DUAE, documentație):
*În cazul în care ASP, potrivit prevederilor art. 20 alin. (8) din Legea nr. 131/2015 privind achiziţiile publice, va solicita prezentarea anumitor documente justificative, operatorul econom
entație):
*În cazul în care ASP, potrivit prevederilor art. 20 alin. (8) din Legea nr. 131/2015 privind achiziţiile publice, va solicita prezentarea anumitor documente justificative, operatorul economic este obligat să le prezinte în termen de 3 zile lucrătoare, conform prevederilor DUAE și cadrului normativ în vigoare. În cazul neprezentării documentelor justificative în termenul-limită stabilit, operatorul economic va fi descalificat.
Garanția de bună execuție a contractului - cuantum 5% din valoarea contractului cu TVA:
a) Garanţia de buna execuţie (emisă de o bancă comercială) conform Anexei nr. 10 la Documentația standard aprobată prin Ordinul Ministrului Finanţelor nr. 115 din 15.09.2021.
sau
b) Garanţia de buna execuţie prin transfer la contul autorităţii contractante, conform următoarelor date bancare:
Agenţia Servicii Publice
MD-2012, str. A. Puşkin, 42, mun. Chişinău, Republica Moldova
IDNO: 1002600024700
Banca: MF-TT Chisinau-Bugetul de Stat
Cod bancar: TREZMD2X
Cont curent IBAN: MD15TRPCCC518430G01231AA cu nota “Garanţia de bună execuţie” sau “Pentru garanţia de bună execuţie la licitaţia publică nr.______ din ___________”
Motivul recurgerii la procedura accelerată (în cazul licitației deschise, restrânse și al procedurii negociate), după caz: nu se aplică.
Tehnici și instrumente specifice de atribuire (dacă este cazul, specificați dacă se va utiliza acordul-cadru, sistemul dinamic de achiziție sau licitația electronică): licitaţie electronică – 3 runde.
Pasul minim de micşorare a ratei de licitație este de:
Condiții speciale de care depinde îndeplinirea contractului (indicați după caz):
Locul de predare a Bunurilor: mun. Chișinău, str. A. Pușkin, nr. 42.
Furnizorul va asigura transportarea și descărcarea Bunurilor, conform locului livrării.
Furnizorul se obligă să asigure funcționalitatea Bunurilor și înlocuirea gratuită a Bunurilor cu defecte în perioada termenului de garanție.
Ofertele se prezintă în valută: lei, MDL.
Criteriul de evaluare aplicat pentru adjudecarea contractului: prețul cel mai scăzut.
Factorii de evaluare a ofertei celei mai avantajoase din punct de vedere economic, precum și ponderile lor: nu se aplică.
Termenul-limită de depunere/deschidere a ofertelor:
până la: Informația o găsiți în SIA RSAP.
- pe: Informația o găsiți în SIA RSAP.
Adresa la care trebuie transmise ofertele sau cererile de participare: Ofertele vor fi depuse electronic prin intermediul SIA RSAP.
Termenul de valabilitate a ofertelor: 60 zile.
Locul deschiderii ofertelor: SIA RSAP. Ofertele întârziate vor fi respinse.
Persoanele autorizate să asiste la deschiderea ofertelor: Ofertanții sau reprezentanții acestora au dreptul să participe la deschiderea ofertelor, cu excepția cazului când ofertele au fost depuse prin SIA RSAP.
Limba sau limbile în care trebuie redactate ofertele sau cererile de participare: limba română.
Respectivul contract se referă la un proiect și/sau program finanțat din fonduri ale Uniunii Europene: nu se aplică.
Denumir
care trebuie redactate ofertele sau cererile de participare: limba română.
Respectivul contract se referă la un proiect și/sau program finanțat din fonduri ale Uniunii Europene: nu se aplică.
Denumirea și adresa organismului competent de soluționare a contestațiilor:
Agenția Națională pentru Soluționarea Contestațiilor
Adresa: mun. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt, 124 (et. 4), MD-2001
Tel./Fax/email: 022 820652, 022 820651, [email protected]
Data (datele) și referința (referințele) publicărilor anterioare în Jurnalul Oficial al Uniunii Europene privind contractul (contractele) la care se referă anunțul respectiv (dacă este cazul): nu se aplică.
În cazul achizițiilor periodice, calendarul estimat pentru publicarea anunțurilor viitoare: nu se aplică.
Data publicării anunțului de intenție sau, după caz, precizarea că nu a fost publicat un astfel de anunţ: nu se aplică.
Data transmiterii spre publicare a anunțului de participare: 19.08.2026.
În cadrul procedurii de achiziție publică se va utiliza/accepta:
Contractul intră sub incidența Acordului privind achizițiile guvernamentale al Organizației Mondiale a Comerțului (numai în cazul anunțurilor transmise spre publicare în Jurnalul Oficial al Uniunii Europene): nu se aplică.
Alte informații relevante:
39.1 Metoda și condițiile de plată: prin transfer bancar, în termen de până la 20 (douăzeci) de zile lucrătoare după livrarea Bunurilor, prezentarea facturii fiscale emisă prin SIA „e-Factura” și acceptarea acesteia fără obiecții de către Cumpărător.
39.2 Termenul pentru semnarea şi prezentarea contractului către autoritatea contractantă: 10 zile de la data remiterii spre semnare.
Preşedintele Grupului
de lucru pentru achiziții publice Radu CHERDIVARĂ
| Cod CPV | Denumirea bunurilor/ serviciilor | Unitatea de măsură | Cantitatea | Specificarea tehnică deplină solicitată de către autoritatea contractantă, standarde de referință | Suma în lei fără TVA |
| pentru fiecare lot | Suma în lei fără TVA |
pentru fiecare lot
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 6 |
| 31500000-1 | Lotul nr. 1 Becuri | |||||
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 1 Becuri | |||||
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 1 Becuri | |||||
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 1 Becuri | |||||
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 1 Becuri | |||||
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 1 Becuri |
(lot cu poziții)
| 31500000-1 | 1.1 Bec LED 30W E27 | bucată | 10 | Puterea: 30W; |
Tensiunea de alimentare: 170 - 240V;
Soclul: E27;
Material dispersor: termoplastic;
Dimensiuni L x l: 171 x 100mm;
(se acceptă o toleranță de ± 0,2mm)
Fluxul luminos: minim 2500 Lm;
Culoarea luminozității: 6000 - 6500K;
Carcasă: termoplastic;
Garanția: minim 24 luni;
Protecția: minim IP20;
| Temperatura de lucru: - 20...+40 °C. | 780,00 | 780,00 | ||
| 31500000-1 | 1.2 Bec LED 15W E27 | bucată | 100 | Puterea: 15W; |
Tensiunea de alimentare: 170 - 240V;
Soclul: E27;
Material dispersor: termoplastic;
Dimensiuni: L x l - 110 x 60mm;
(se acceptă o toleranță de ± 0,2mm)
Fluxul luminos: minim 900Lm;
Culoa
15W;
Tensiunea de alimentare: 170 - 240V;
Soclul: E27;
Material dispersor: termoplastic;
Dimensiuni: L x l - 110 x 60mm;
(se acceptă o toleranță de ± 0,2mm)
Fluxul luminos: minim 900Lm;
Culoarea luminozității: 6000 – 6500K;
Carcasă: termoplastic;
Garanția: minim 24 luni;
Protecția: minim IP20;
| Temperatura de lucru: -20...+40 °C. | 2 000,00 | 2 000,00 |
| Total lotul nr.1 | 2 780,00 | 2 780,00 |
Lotul nr. 2 Corp de iluminat LED
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 2 Corp de iluminat LED |
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 2 Corp de iluminat LED |
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 2 Corp de iluminat LED |
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 2 Corp de iluminat LED |
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 2 Corp de iluminat LED |
(lot cu poziții)
| 2.1 Corp de iluminat LED T20 (1,2m) | bucată | 10 | Lungimea: 1200 mm; |
Lățimea: 70 mm;
Înălțimea: 50mm;
(se acceptă o toleranță de ± 0,5mm)
Puterea consumată: 30-37W;
Flux luminos: minim 3500 Lm;
Temperatura culoare: 6000K – 6500K;
Tensiunea de alimentare: AC 85-265V;
Grad de protecție: minim IP20;
Frecvența: 50/60 Hz;
Temperatura de lucru: -20…+40 °C;
Mod instalare: aparent;
Material carcasă: metal + plastic;
Material dispersor: plastic;
Culoare carcasă și dispersor: alb mat;
Durata de funcționare: minim 25000 ore;
| Garanția: minim 12 luni. | 5 800,00 | 5 800,00 | |
| 2.2. Corp de iluminat LED T20 (2,4m) | bucată | 5 | Lungimea: 2400 mm; |
Lățimea: 70 mm;
Înălțimea: 50 mm;
(se acceptă o toleranță de ± 0,5mm)
Puterea consumată: 72-80W;
Flux luminos: minim 7000 Lm;
Temperatura culoare: 6000K – 6500K;
Tensiunea de alimentare: AC 85-265V;
Grad de protecție: minim IP20;
Frecvența: 50/60 Hz;
Temperatura de lucru: -20…+40 °C;
Mod instalare: aparent;
Material carcasă: metal + plastic;
Material dispersor: plastic;
Culoare carcasă și dispersor: alb mat;
Durata de funcționare: minim 25000 ore;
| Garanția: minim 12 luni. | 5 500,00 | 5 500,00 | |
| 2.3 Corp de iluminat LED (slim) | bucată | 20 | Puterea: 34-37W; |
Tensiunea de alimentare: 220 - 240V;
Flux luminos: minim 2400Lm;
Dimensiuni:
Lungime: 1200-1300 mm;
Lățime: 70-85 mm;
Diametru: 20-25 mm;
Culoarea luminozității: minim 4000K;
Carcasă: termoplastic;
Garanția: minim 24 luni;
| Protecția: minim IP65. | 3 800,00 | 3 800,00 |
Total lotul nr.2
Lotul nr. 3
| Dulie G 13 | bucată | 200 | Tip: A (întărire laterală); |
Curentul: 2A;
Tensiune: 200 - 250V;
Culoare carcasă: alb;
| Material carcasă: plastic. | 1 000,00 | 1 000,00 |
Lotul nr. 4
| Lanternă frontală | bucată | 12 | Puterea: minim 5W; |
Baterie: minim 1.2 Ah (Ni-Cd);
Fluxul luminos: minim 230 Lm;
Dimensiuni: 60x30x33 mm;
(se acceptă o toleranță de ± 0,5mm)
| Încărcarea: USB. | 4 140,00 | 4 140,00 |
Lotul nr. 5 Întrerupătoare
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 5 Întrerupătoare |
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 5 Întrerupătoare |
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 5 Întrerupătoare |
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 5 Întrerupătoare |
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 5 Întrerupătoare |
(lot cu poziții)
| 5.1 Întrerupător diferențial | bucată | 50 | Numărul de poli: 2P; |
C
l nr. 5 Întrerupătoare
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 5 Întrerupătoare |
| (lot cu poziții) | Lotul nr. 5 Întrerupătoare |
(lot cu poziții)
| 5.1 Întrerupător diferențial | bucată | 50 | Numărul de poli: 2P; |
Curent: 16 A;
Tensiunea de alimentare: 220 - 240V;
Curent nominal de scurgere: 30 mA;
Metoda de fixare: șină DIN;
Clasa de protecție: minim IP20;
| Temperatura de lucru: -25...+50 °C. | 13 000,00 | 13 000,00 | |
| 5.2 Întrerupător Automat 10A | bucată | 60 | Numărul de poli: 1P; |
Caracteristicile operațiunii de
declanșare electrică: C;
Capacitate nominală de rupere: 6 kA;
Clasa de protecție: minim IP20;
Metoda de fixare: șină DIN;
Curent: 10 A;
| Tensiune: 220 - 240 V. | 2 800,00 | 2 800,00 | |
| 5.3 Întrerupător Automat 16A | bucată | 60 | Numărul de poli: 1P; |
Caracteristicile operațiunii de
declanșare electrică: C;
Capacitate nominală de rupere: 6 kA;
Clasa de protecție: minim IP20;
Metoda de fixare: șină DIN;
Curent: 16 A;
| Tensiune: 220 - 240 V. | 2 800,00 | 2 800,00 | |
| 5.4 Întrerupător de sarcină 40 A | bucată | 4 | Numărul de poli: 3P; |
Curent: 40 A;
Tensiune: 400 V;
Clasa de protecție: minim IP20;
| Model: BH-32 | 340,00 | 340,00 | |
| 5.5 Întrerupător de sarcină 50 A | bucată | 4 | Numărul de poli: 3P; |
Curent: 50 A;
Tensiune: 400 V;
Clasa de protecție: minim IP20;
| Model: BH-32 | 420,00 | 420,00 | |
| 5.6 Întrerupător de sarcină 63 A | bucată | 4 | Numărul de poli: 3P; |
Curent: 63 A;
Tensiune: 400 V;
Clasa de protecție: minim IP20;
| Model: BH-32. | 440,00 | 440,00 | |
| Total lotul nr.5 | 19 800,00 | 19 800,00 | |
| Lotul nr. 6 Cablu VVGngls | metru | 170 | Numărul de fire: 5; |
Tipul materialului: cupru;
| Secțiunea unui fir: 16 mm². | 29 750,00 | 29 750,00 | |||
| Lotul nr. 7 Conector (lot cu poziții) | Lotul nr. 7 Conector (lot cu poziții) | Lotul nr. 7 Conector (lot cu poziții) | Lotul nr. 7 Conector (lot cu poziții) | Lotul nr. 7 Conector (lot cu poziții) | Lotul nr. 7 Conector (lot cu poziții) |
| 7.1 Conector 3P | bucată | 500 | Model: CMK-413 |
Numărul de poli: 3P;
Curent: 32A;
Tensiune: 240/415 V;
Dimensiuni (L x l x Ø): 4,0 mm²;
Tip: CU-AL OJ-MJ 3;
Culoare: Gri;
Tipul de material: Metal/Plastic;
| Scop: pentru cabluri și fire electrice. | 3500,00 | 3500,00 | |
| 7.2 Conector 5P | bucată | 100 | Model: CMK-415 |
Numărul de poli: 5P;
Curent: 32A;
Tensiune: 240/415 V;
Dimensiuni (L x l x Ø): 4,0 mm²;
Tip: CU-AL OJ-MJ 5;
Culoare: Gri;
Tipul de material: Metal/Plastic;
| Scop: pentru cabluri și fire electrice. | 900,00 | 900,00 | ||||
| Total lotul nr.7 | 4 400,00 | 4 400,00 | ||||
| Valoarea estimativă totală: | Valoarea estimativă totală: | Valoarea estimativă totală: | Valoarea estimativă totală: | Valoarea estimativă totală: | Valoarea estimativă totală: | 76 970,00 |
| Nr. d/o | Criteriile de calificare și de selecție (Descrierea criteriului/cerinței) | Mod de demonstrare a îndeplinirii criteriului/cerinței | Nivelul minim/ |
Obligativitatea
| DUAE | Documentul Unic de Achiziții European, completat conform modelului aprobat prin Ordinul Ministrului Finanțelor nr. 72 din 30.06.2020 (mo |
| criteriului/cerinței | Nivelul minim/ |
Obligativitatea
| DUAE | Documentul Unic de Achiziții European, completat conform modelului aprobat prin Ordinul Ministrului Finanțelor nr. 72 din 30.06.2020 (modificat prin Ordinul MF nr. 146 din 24.11.2020), semnat electronic de către operatorul economic | Obligatoriu |
| Specificații tehnice | Specificații tehnice completate conform Anexei nr. 22 la Documentația standard aprobată prin Ordinul Ministrului Finanţelor nr. 115 din 15.09.2021, semnată electronic de către operatorul economic | Obligatoriu |
| Specificații de preț | Specificații de preț completate conform Anexei nr. 23 la Documentația standard aprobată prin Ordinul Ministrului Finanţelor nr. 115 din 15.09.2021, semnată electronic de către operatorul economic | Obligatoriu |
| Confirmarea identității beneficiarilor efectivi și neîncadrarea acestora în situația condamnării pentru participarea la activităţi ale unei organizaţii sau grupări criminale, pentru corupţie, fraudă şi/sau spălare de bani și respectarea prevederilor art. 16 alin. (6) din Legea nr. 131/2015 privind achizițiile publice | Declarație pe proprie răspundere - în termen de 5 zile după data comunicării rezultatelor procedurii de achiziție publică, ofertantul desemnat câștigător va prezenta această Declarație autorității contractante și Agenției Achiziții Publice, semnată electronic | |
| de către operatorul economic | Obligatoriu | |
| Cerere de participare în cadrul procedurii de achiziție | Cerere completată conform Anexei nr. 7 la Documentația standard aprobată prin Ordinul Ministrului Finanţelor nr. 115 din 15.09.2021, semnată electronic de către operatorul economic | Obligatoriu |
| Menținerea valabilității ofertei pentru o durată de 60 de zile (calculată din momentul termenului-limită de depunere a ofertei) | Declaraţie privind valabilitatea ofertei, completată conform Anexei nr. 8 la Documentația standard aprobată prin Ordinul Ministrului Finanţelor nr. 115 din 15.09.2021 - semnată electronic | |
| de către operatorul economic | Obligatoriu | |
| Declarație privind termenul de garanție a bunurilor propuse | Declarație în formă liberă privind termenul de garanție a bunurilor propuse, semnat electronic de către operatorul economic | Obligatoriu |
| Mostre | Mostre cu titlu gratuit pentru toate produsele solicitate având caracteristicile enumerate în documentaţia de atribuire, vor fi prezentate în decurs de 2 zile lucrătoare din data solicitării. Autoritatea contractantă, în termen de 5 zile de la încheierea contractului, va restitui mostrele ofertanţilor necâştigători. Mostrele ofertantului câştigător se vor păstra ca etalon și vor fi restituite după livrarea integrală a bunurilor și acceptarea acestora de către | |
| autoritatea contractantă. | *Obligatoriu |
(la solicitare)
| 10 | Dovada înregistrării operatorului economic | Copia extrasului din Registrul de stat al persoanelor juridice - semnată electronic de către operatorul economic | *Obligatoriu |
(la solicitare)
| 12. | Informația privind îndeplinirea obligaţiilor de plată |
| ia extrasului din Registrul de stat al persoanelor juridice - semnată electronic de către operatorul economic | *Obligatoriu |
(la solicitare)
| 12. | Informația privind îndeplinirea obligaţiilor de plată a impozitelor, taxelor şi contribuţiilor de asigurări sociale | Confirmarea lipsei restanţelor faţă de bugetul public naţional, |
semnată electronic
| de către operatorul economic | *Obligatoriu |
(la solicitare)
| Lotul nr.1 | 2 780,00 MDL | 27,80 (1 %) |
| Lotul nr.2 | 15 100,00 MDL | 151,00 (1 %) |
| Lotul nr.3 | 1 000,00 MDL | 10,00 (1 %) |
| Lotul nr.4 | 4 140,00 MDL | 41,40 (1 %) |
| Lotul nr.5 | 19 800,00 MDL | 198,00 (1 %) |
| Lotul nr.6 | 29 750,00 MDL | 297,50 (1 %) |
| Lotul nr.7 | 4 400,00 MDL | 44,00 (1 %) |
| Denumirea instrumentului electronic | Se va utiliza/accepta sau nu | |
| Depunerea electronică a ofertelor sau a cererilor de participare | se acceptă | |
| Sistemul de comenzi electronice | nu se acceptă | |
| Facturarea electronică | se acceptă | |
| Plățile electronice | nu se acceptă |
Предпросмотр носит справочный характер. Юридически значим только официальный оригинал в источнике.