Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1787081844768
Lucrări de reconstrucție și montare a gardului perimetral
Se primesc oferte
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
988 346,00 MDL
Până la termen
2z 19h
06.09.2026 21:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Este potrivită această achiziție pentru compania mea?
Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.
Creați profilul companieiPrezentarea procedurii
Lucrări de montare a împrejmuirii perimetrale din panouri metalice zincate de tip eurogard
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45200000-9 · Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 988 346,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- CSC Dinamo · 988 346,00 MDL · 2026-08-17 → 2026-12-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
20.08.2026 · 05:19 UTC
Clarificarea condițiilor
18.08.2026 → 22.08.2026 21:00 UTC
Se primesc oferte
22.08.2026 → 06.09.2026 21:00 UTC
Executarea contractului
09.09.2026 → 31.12.2026 06:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de reconstrucție | 45200000-9 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice | 1 680 m liniar |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de reconstrucție și montare a gardului perimetral Lucrări de montare a împrejmuirii perimetrale din panouri metalice zincate de tip eurogard | 988 346,00 MDL | mun.Chişinău Alexei Şciusev 106A | 09.09.2026 → 31.12.2026 | Rezultat nestabilit |
Întrebări și răspunsuri 2
19.08.2026 14:25 UTC · gb
Cum sa intelegem garantia pentru oferta 1-2%?
Răspunsul autorității: Garanția ofertei - a fost rectificată aceasta este indicată 2% subliniat in anunt.
21.08.2026 08:36 UTC · Anunt
Buna ziua.Scrieti rechizite bancare pentru garantie de oferta.Totodata spuneti care este sursa de finantare.Ondrl sau buget propriu?
Răspunsul autorității: Garanția se depune la banca proprie și se prezintă certificatul confirmativ. Sursa de finanțare: bugetul de stat
Documente 7
Modificări oficiale 2
18.08.2026 19:46 UTC
General change of Contract Notice
20.08.2026 05:19 UTC
General change of Contract Notice