Licitație electronică
CPV 72200000-7
Servicii de elaborare, dezvoltare, implementare și punere în funcțiune a Sistemului Informațional de Management Electronic al Documentelor (SIMED)
Valoarea lotului
1 666 666,67
MDL
Status
Licitație electronică
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
18.08 17:05→ 31.08 10:00
Depunere
31.08 10:00→ 04.09 10:00
Evaluare
după închiderea depunerii
Examinate
nepublicat
Obiectul achiziției
1
1
Servicii de elaborare, dezvoltare, implementare și punere în funcțiune a Sistemului Informațional de Management Electronic al Documentelor (SIMED)
72200000-7
Servicii de programare şi de consultanţă software
Cantitate: 1 Bucata
Documentele achiziției
14
PDF
202608181655_1. Anunț de participare ANSC-SIMED.pdf
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
DOC
202608181655_1. Formularul_DUAE_72_2020.doc
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
DOCX
202608181656_2. Anexa nr.22_Specificații tehnice.docx
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
DOCX
202608181656_3. Anexa nr.23_Specificiații de preț.docx
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
DOCX
202608181656_4. Anexa nr.9_ garantia bancara pentru oferta.docx
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
DOCX
202608181656_5. Anexa nr.8_Declarația privind valabilitatea ofertei.docx
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
DOCX
202608181657_6. Anexa nr.12_Declaratia privind lista principalelor livrari_prestări.docx
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
DOCX
202608181658_7. Anexa nr.14_Declaratie privind personalul de specialitate.docx
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
DOCX
202608181658_8. Anexa nr.7_Cerere de participare.docx
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
DOCX
202608181658_10. Anexei nr.10_Garantia de buna executie bancara.docx
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
DOCX
202608181658_11. Declaratia privind confirmarea identitatii beneficiarilor efectivi_OMF 145_2020.docx
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
DOCX
202608181659_Anexa nr. 1 la Anunt de participare_ANSC.docx
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
PDF
202608181659_Termeni de referinta (ToR) ANSC SIMED.pdf
Documentația de atribuire · 18.08.2026 17:05
PDF
1. Anunț de participare SIMED_ANSC.pdf
Documentația de atribuire · 20.08.2026 14:57
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
25.09.2026 14:52 → 31.12.2027 13:53
462 z.
Locul executării
mun.Chişinău
Stefan cel Mare si Sfant bd. nr.124
Livrarea
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 72200000 · în 12 luni: 1208 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
450,00148 740,00 MDL
acest lot: 1 666 666,67 MDL · mai scump decât 90 % din achiziții
·în regiunea mun. Chișinău: 506
Istoricul autorității
Calcul Tenderi AUTORITATEA NAȚIONALA PENTRU SOLUȚIONAREA CONTESTAȚIILOR · pe toată perioada41
achiziții
36
cu câștigător
0
nedesfășurate
0
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
S.R.L. "INTERFOBOS GRUP"
(3)
Toate achizițiile autorității
Loturi similare · CPV 7220 · în 12 luni
Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Servicii de extindere a termenului de garanție a soluției de asigurare a securității rețelei corporativa a ODA
76 000,00
ofertare până 05.09 09:56
Proiectarea și elaborarea SIA PUG dinamic
288 000,00
ofertare până 08.09 12:00
Dezvoltarea soluției DATA WAREHOUSE
83 200,00
ofertare până 08.09 12:00
Dezvoltarea centrului mobil de date
48 000,00
ofertare până 08.09 12:00
Modernizarea infrastructurii de rețea a DGAURF
38 400,00
ofertare până 08.09 12:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.