RU RO
Înapoi la achiziție / Lot 7
Finalizată CPV 15800000-6

OUĂ

LICEUL TEORETIC MATEI BASARAB DIN OR. BASARABEAS or.Basarabeasca Publicat 28.08.2026 15:07
Valoarea lotului
9 168,00
MDL
Atribuit
8 799,99
I.I. "PROZOROVSKI LILIAN" · 28.08.2026 15:05
Tipul procedurii
Achiziție de valoare mică (micro)
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic

Etapele procedurii

ora locală (Chișinău)
Clarificări
17.08 12:2219.08 11:19
Depunere
19.08 11:1926.08 11:19
Licitație
28.08 13:5128.08 14:05
Evaluare
28.08 14:56
Examinate
28.08 15:05
Atribuit I.I. "PROZOROVSKI LILIAN" · 8 799,99 MDL · 28.08.2026 15:05

Obiectul achiziției

1
1
OUĂ
15800000-6 Diverse produse alimentare
Cantitate: 3 920 Bucata

Documentele achiziției

3
PDF
202608171222_Anunț de participare produse 2026.signed.pdf
Documentația de atribuire · 17.08.2026 12:22
DOC
202608171222_ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021.doc
Documentația de atribuire · 17.08.2026 12:22
DOC
202608171222_duae.doc
Documentația de atribuire · 17.08.2026 12:22
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.

Termene și loc de executare

Perioada de executare
30.08.2026 00:00 → 30.12.2026 23:00
123 z.
Locul executării
or.Basarabeasca
str.Octombrie, 54
Livrarea

Context de piață

Calcul Tenderi
după codul 15800000 · în 12 luni: 8643 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
299,05299 247,57 MDL
acest lot: 9 168,00 MDL ·în regiunea Basarabeasca: 65
Metodologia indicatorilor

Istoricul autorității

Calcul Tenderi LICEUL TEORETIC MATEI BASARAB DIN OR. BASARABEAS · pe toată perioada
141
achiziții
66
cu câștigător
0
nedesfășurate
0
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des: I.I. "PROZOROVSKI LILIAN" (11)
Toate achizițiile autorității

Loturi similare · CPV 1580 · în 12 luni

Aceeași clasă CPV · în derulare și recent finalizate
Procurarea produselor alimentare pentru perioada septembrie-decembrie 2026 pentru gradinita de copii ,,Ghiocel,, și Centrul de zi pentru copii
290 000,00
ofertare până 07.09 08:13
Diverse produse alimentare
109 119,79
ofertare până 07.09 09:00
Produse lactate
56 159,17
ofertare până 07.09 09:00
Fructe si legume
28 095,37
ofertare până 07.09 09:00
Produse de panificatie
6 643,98
ofertare până 07.09 09:00
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.
8 799,99 MDL
I.I. "PROZOROVSKI LILIAN"
La favorite