Licitație electronică
CPV 39300000-5
LOT 3 Autoclav(LDSA)
Valoarea lotului
300 000,00
MDL
Până la închidere
20h 44min
07.09.2026 15:00
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Doar prețul
Câștigă prețul cel mai mic
Etapele procedurii
ora locală (Chișinău)
Clarificări
17.08 14:18→ 26.08 15:00
Depunere
26.08 15:00→ 07.09 15:00
Evaluare
după închiderea depunerii
Examinate
nepublicat
Se primesc oferte — până la 07.09.2026 15:00
au rămas 20 ore
Obiectul achiziției
1
1
LOT 3 Autoclav(LDSA)
39300000-5
Diverse echipamente
Cantitate: 1 Bucata
Documentele achiziției
6
DOCX
202608171417_anexe 22-23.docx
Documentația de atribuire · 17.08.2026 14:18
DOCX
202608171417_Bon comanda.docx
Documentația de atribuire · 17.08.2026 14:18
DOCX
202608171417_Anunt de participare -OP.docx
Documentația de atribuire · 17.08.2026 14:18
DOCX
202608171417_ds_bunuri_servicii_omf_115_15_09_2021 (3) (10).docx
Documentația de atribuire · 17.08.2026 14:18
PDF
202608171417_Anunt de participare -OP.semnat.pdf
Documentația de atribuire · 17.08.2026 14:18
Fișierele sunt încărcate de autoritate în MTender. Versiunea cu valoare juridică — în sursa primară.
Termene și loc de executare
Perioada de executare
10.09.2026 00:00 → 29.12.2026 23:00
111 z.
Locul executării
mun.Chişinău
Murelor nr.3
Livrarea
Context de piață
Calcul Tenderidupă codul 39300000 · în 12 luni: 1012 achiziții
Jumătate din achiziții — în intervalul
mediană
228,3348 350,00 MDL
acest lot: 300 000,00 MDL · mai scump decât 90 % din achiziții
·în regiunea mun. Chișinău: 139
Istoricul autorității
Calcul Tenderi I.P. "CNSAPSA" · pe toată perioada228
achiziții
209
cu câștigător
2
nedesfășurate
3
cu o singură ofertă
A câștigat cel mai des:
Ecochimie
(127)
Toate achizițiile autorității
Tenderi este un agregator de date deschise. Sumele, termenele și documentele sunt redate așa cum au fost publicate în MTender. Înainte de depunere verificați sursa primară.