Înapoi la catalog
Achiziție publică·ocds-b3wdp1-MD-1786707801789
Lucrări de amenajare a scenei
Anulată
Achiziție de valoare mică
·Criteriu de atribuire: Automat
Motivul anulării
Sursa oficială nu conține motivul (marcaj tehnic).
Anularea se referă la întreaga procedură. Statutul fiecărui lot este indicat în secțiunea „Loturi”.
Valoare estimată
461 886,00 MDL
Până la termen
expirat
27.08.2026 11:45 UTC
Licitație electronică: 28.08.2026 12:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Achiziția este încheiată — analiza are caracter informativ.
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Achiziția este finalizată
Participarea la această procedură nu mai este posibilă. Mai jos — informații istorice: câștigătorul, sumele și rezultatele. Evaluarea „vi se potrivește?” se afișează doar pentru achizițiile active.
Rezultatul procedurii: Procedură închisă fără câștigător
Conform registrului MTender; nu completăm nimic de la noi.
Prezentarea procedurii
Lucrări de amenajare a scenei presupun finalizarea scenei de vară din satul Domulgeni prin construirea acoperișului metalic și placarea platformei cu teracotă antiderapantă
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45230000-8 · Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, de autostrăzi, de şosele, de aerodromuri şi de căi ferate; lucrări de nivelare
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Achiziție de valoare mică
- Criteriu de atribuire
- Automat
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 461 886,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- PRIMARIA SATULUI DOMULGENI · 461 886,00 MDL · 2026-08-14 → 2026-08-31 · Lucrări de amenajare a scenei
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
14.08.2026 · 12:26 UTC
Clarificarea condițiilor
14.08.2026 → 18.08.2026 12:43 UTC
Se primesc oferte
18.08.2026 → 27.08.2026 11:45 UTC
Executarea contractului
29.08.2026 → 30.12.2026 21:00 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de amenajare a scenei | 45237000-7 Lucrări de construcţii de scene | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de amenajare a scenei | 461 886,00 MDL | s.Domulgeni lipseste | 29.08.2026 → 30.12.2026 | Anulată |
Documente 5
Decizii de atribuire 1
| Furnizor | Valoarea | Status | Publicat |
|---|---|---|---|
| — | Lot anulat | 14.08.2026 12:26 UTC |
Modificări oficiale 1
14.08.2026 12:26 UTC · Anulare · Anunț de participare
Cod cpv indicat gresit din neatentie
string