RU RO
Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1786704831255

Reparația secției Pediatrie, etaj I, Bloc perinatal din cadrul IMSP Spitalul Raional Cahul.

Se primesc oferte Licitație deschisă ·Criteriu de atribuire: Automat
Valoare estimată
3 928 389,00 MDL
Până la termen
8z 14h
11.09.2026 06:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției Cum se formează analiza

Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.

  • cerințele principale
  • documentele necesare
  • termenele importante
  • riscuri și restricții
  • citate din documentele-sursă
Analizează achiziția Gratuit la start.

Este potrivită această achiziție pentru compania mea?

Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.

Creați profilul companiei

Prezentarea procedurii

Reparația secției Pediatrie, etaj I, Bloc perinatal din cadrul IMSP Spitalul Raional Cahul.

Parametrii achiziției

CPV
4545400000-1 · Lucrări de finisare a construcţiilor
Categorie
Lucrări
Tipul procedurii
Licitație deschisă
Criteriu de atribuire
Automat
Depunerea ofertei
Depunere electronică
Temei juridic
Legislația națională privind achizițiile
Finanțare UE
nu
Buget planificat
3 928 389,00 MDL
Loturile pot fi combinate
nu
Modul de depunere (justificare)
Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
Finanțare
IMSP Spitalul Raional Cahul · 3 928 389,00 MDL · 2026-10-01 → 2027-09-29
Criterii de eligibilitate
Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)

Etapele procedurii

Publicat
14.08.2026 · 18:21 UTC
Clarificarea condițiilor
14.08.2026 → 26.08.2026 06:00 UTC
Se primesc oferte
26.08.2026 → 11.09.2026 06:00 UTC
Executarea contractului
28.09.2026 → 01.10.2026 10:56 UTC

Obiectele achiziției 1

#Obiectele achizițieiCPVCantitate
1Reparația secției Pediatrie, etaj I, Bloc perinatal din cadrul IMSP Spitalul Raional Cahul.45400000-1
Lucrări de finisare a construcţiilor
1 buc.

Loturi 1

#LoturiValoareaLocul executăriiPerioada de livrare/execuțieStatus
1Reparația secției Pediatrie, etaj I, Bloc perinatal din cadrul IMSP Spitalul Raional Cahul.3 928 389,00 MDLmun.Cahul
str.Ștefan cel Mare,23
28.09.2026 → 01.10.2026Rezultat nestabilit

Întrebări și răspunsuri 4

14.08.2026 17:56 UTC · caiet de sarcini
incarcati F1 desfasurat
Răspunsul autorității: Urmăriți actualizarea.
14.08.2026 17:59 UTC · vizita
este obligatorie?
Răspunsul autorității: Vizita nu este obligatorie.
17.08.2026 06:46 UTC · Проект
Есть ли проект?
Răspunsul autorității: Добрый день, по всем вопросам касаемо проекта обращайтесь по телефону 076700108
24.08.2026 14:54 UTC · Anunt de participare
Va rugam sa imdicati sursa de finantare.
Răspunsul autorității: Bună ziua, sursa de finanțare este Fondatorul (Ministerul Sănătății).

Documente 7

Modificări oficiale 1

14.08.2026 18:21 UTC
General change of Contract Notice