Înapoi la catalog
ocds-b3wdp1-MD-1786689036681
Lucrări de reparație capitală a clădirii administrative situate pe str.Mihai Viteazu, nr.21A, or.Ocnița
Se primesc oferte
Licitație deschisă
·Criteriu de atribuire: Manual
Valoare estimată
3 364 990,00 MDL
Până la termen
13z 20h
14.09.2026 08:00 UTC
Loturi
1
Oferte depuse
Nu se publică
Sursa publică ofertele doar după stabilirea rezultatelor
Analiza AI a achiziției
Cum se formează analiza
Verificați cerințele-cheie, documentele, termenele și riscurile posibile înainte de a pregăti oferta.
- cerințele principale
- documentele necesare
- termenele importante
- riscuri și restricții
- citate din documentele-sursă
Analizează achiziția
Gratuit la start.
Este potrivită această achiziție pentru compania mea?
Creați profilul companiei pentru a vedea analiza de potrivire: CPV, regiune, buget, procedură și documentele necesare.
Creați profilul companieiPrezentarea procedurii
Lucrări de reparație capitală a clădirii administrative situate pe str.Mihai Viteazu, nr.21A, or.Ocnița
Parametrii achiziției
- CPV
- 45 › 45400000-1 · Lucrări de finisare a construcţiilor
- Categorie
- Lucrări
- Tipul procedurii
- Licitație deschisă
- Criteriu de atribuire
- Manual
- Depunerea ofertei
- Depunere electronică
- Temei juridic
- Legislația națională privind achizițiile
- Finanțare UE
- nu
- Buget planificat
- 3 364 990,00 MDL
- Loturile pot fi combinate
- nu
- Modul de depunere (justificare)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Finanțare
- Cadastrul Bunurilor Imobile · 3 364 990,00 MDL · 2026-08-14 → 2027-03-30
- Criterii de eligibilitate
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Etapele procedurii
Publicat
17.08.2026 · 07:31 UTC
Clarificarea condițiilor
14.08.2026 → 24.08.2026 08:00 UTC
Se primesc oferte
24.08.2026 → 14.09.2026 08:00 UTC
Executarea contractului
21.09.2026 → 30.03.2027 07:15 UTC
Obiectele achiziției 1
| # | Obiectele achiziției | CPV | Cantitate |
|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de reparație capitală a clădirii administrative situate pe str.Mihai Viteazu, nr.21A, or.Ocnița | 45400000-1 Lucrări de finisare a construcţiilor | 1 buc. |
Loturi 1
| # | Loturi | Valoarea | Locul executării | Perioada de livrare/execuție | Status |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lucrări de reparație capitală a clădirii administrative situate pe str.Mihai Viteazu, nr.21A, or.Ocnița | 3 364 990,00 MDL | mun.Chişinău str. A.Puskin 47 | 21.09.2026 → 30.03.2027 | Rezultat nestabilit |
Întrebări și răspunsuri 1
17.08.2026 06:21 UTC · cs
Va rugam sa publicati caietul de sarcini descifrat !
Răspunsul autorității: Buna ziua,
Caietul de sarcini descifrat a fost încărcat în word.
Vă mulțumim.
Documente 8
Modificări oficiale 1
17.08.2026 07:31 UTC
General change of Contract Notice