Вернуться в каталог
ocds-b3wdp1-MD-1786532105368
Apă potabilă 0,5 l. anul 2026, COP
Не состоялась
Закупка малой стоимости
·Критерий выбора: Автоматически
Оценочная стоимость
15 500,00 MDL
До дедлайна
истёк
20.08.2026 11:00 UTC
Электронный аукцион: 21.08.2026 12:00 UTC
Лоты
3
Поданные предложения
0
AI-разбор закупки
Как формируется анализ
Проверьте ключевые требования, документы, сроки и возможные риски перед подготовкой предложения.
- основные требования
- необходимые документы
- важные сроки
- риски и ограничения
- цитаты из исходных документов
Закупка завершена — разбор носит справочный характер.
Проанализировать закупку
Бесплатно на старте.
Закупка завершена
Участие в этой процедуре больше невозможно. Ниже — историческая справка: победитель, суммы и результаты. Профильная оценка «подходит ли вам» показывается только для активных закупок.
Итог процедуры: Предложений не поступило
По данным реестра MTender; мы ничего не досчитываем.
Обзор процедуры
Apă potabilă 0,5 l. anul 2026, COP
Параметры закупки
- CPV
- 41 › 41110000-3 · Apă potabilă
- Категория
- Товары
- Тип процедуры
- Закупка малой стоимости
- Критерий выбора
- Автоматически
- Подача предложения
- Электронная подача
- Правовое основание
- Национальное законодательство о закупках
- Финансирование ЕС
- нет
- Плановый бюджет
- 15 500,00 MDL
- Лоты можно объединять
- нет
- Порядок подачи (обоснование)
- Ofertele vor fi primite prin intermediul unei platforme electronice de achiziții publice
- Финансирование
- IMSP SCM Sf.Treime · 15 500,00 MDL · 2026-08-24 → 2026-12-30
- Критерии допуска
- Regulile generale privind naționalitatea și originea, precum și alte criterii de eligibilitate sunt enumerate în Ghidul practic privind procedurile de contractare a acțiunilor externe ale UE (PRAG)
Этапы процедуры
Опубликовано
20.08.2026 · 11:00 UTC
Разъяснение условий
12.08.2026 → 17.08.2026 11:00 UTC
Принимают предложения
17.08.2026 → 20.08.2026 11:00 UTC
Исполнение контракта
24.08.2026 → 31.12.2026 00:00 UTC
Предметы закупки 3
| # | Лот | Предметы закупки | CPV | Количество |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | Apă potabilă 0,5 L | 41110000-3 Apă potabilă | 100 упак. |
| 2 | 2 | Dispenser pentru apă potabilă (cooler) | 41110000-3 Apă potabilă | 3 упак. |
| 3 | 3 | Pompe | 41110000-3 Apă potabilă | 25 упак. |
Лоты 3
| # | Лоты | Сумма | Место исполнения | Период поставки/исполнения | Статус |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Apă potabilă 0,5 L Apă potabilă plată, necarbogazoasă, destinată consumului uman, îmbuteliată în sticle de 0,5 l. Produs limpede, incolor, fără impurități, cu gust și miros caracteristice. Ambalaj intact, sigilat și etichetat conform legislației în vigoare (etichetă vizibilă, lizibilă, să conțină denumirea produsului, volumul, data îmbutelierii/termenul de valabilitate, producătorul și numărul lotului) | 1 000,00 MDL | mun.Chişinău Alecu Russo 11/1 | 24.08.2026 → 31.12.2026 | Не состоялась |
| 2 | Dispenser pentru apă potabilă (cooler) Dispenser (cooler) pentru apă potabilă de podea cu încărcarea buteliei de 19 L în partea de sus. Carcasă rezistentă, robinete separate pentru apă rece și caldă de tip non-atingere, tavă detașabilă pentru colectarea picăturilor, ușor de utilizat și întreținut. Produs nou, cu suport inclus pentru pahare (acces rapid) 50-100 pahare. Termen de garanție 12 luni | 12 000,00 MDL | mun.Chişinău Alecu Russo 11/1 | 24.08.2026 → 31.12.2026 | Не состоялась |
| 3 | Pompe Pompă manuală pentru butelii de 19 L, destinată dozării apei potabile. Prevăzută cu tub de aspirație și mecanism manual de pompare. Material plastic alimentar, rezistent și sigur pentru contactul cu apa potabilă, ușor de utilizat și curățat, compatibile cu butelii standard de 19 L. Termen de garanție 6 luni | 2 500,00 MDL | mun.Chişinău Alecu Russo 11/1 | 24.08.2026 → 31.12.2026 | Не состоялась |
Документы 11
Решения о присуждении 3
| Поставщик | Лот | Сумма | Статус | Опубликовано |
|---|---|---|---|---|
| 1 | — | Предложений не поступило | 20.08.2026 11:00 UTC | |
| 2 | — | Предложений не поступило | 20.08.2026 11:00 UTC | |
| 3 | — | Предложений не поступило | 20.08.2026 11:00 UTC |